Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d

millennium2, 9 lat temu
Silnik 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Rok produkcji 2010
Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo żwawy, pojemność 1.3 ale 95 KM i nie czuć że jest nadwyrężony nawet na dłuższej trasie przy prędkości 120 - 140, elastyczność nie pozostawia wiele do życzenia, czasem jak się zagapię to orientuję się że jadę 180, hałas w środku od 130 jest taki sam, głośno. Po za tymi problemami z lakierem w pierwszym roku użytkowania, nie miałem z Coltem większych problemów. Falujące obroty usunęli w serwisie w ramach gwarancji. Polecam to auto wszystkim, którzy cenią bezawaryjność i w miarę przyjemną jazdę przy rozsądnych kosztach eksploatacji.
Karoseria : w pierwszym roku lakier się utrwala, zdarzają się odpryski
Układ hamulcowy : z tyłu bębny z przodu tarcze, nie wiem jak to możliwe ale łatwo się brudzą i piszczą albo szurają, w serwisie twierdzą że to normalne, nigdy jednak wcześniej nic podobnego mi się nie zdarzało w innych autach.
Układ elektryczny : tylko oryginalne bezpieczniki wytrzymują, ciężko się je wymienia.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW [l/100km]

7,8
11,0
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
7,9
Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d