Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VI Hatchback

Valki, 6 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Bez usterek. Były problemy z przepustnicą i falowaniem obrotów - standardowo jak to w Mitsubishi.
Wsteczny zawsze charczy.
W sumie nie mam zastrzeżeń. Czasem mam wrażenie, że przeniesienie napędu mogłoby być lepsze.
Nie ma żadnych wyprysków, rudej ani nic z tych rzeczy. Stan igiełka.
Belki boczne są strasznie grube i bardzo często nie widzę osób wchodzących na przejście. Na plus lusterka - są duże i wiele w nich widać.
Auto zarąbiście pakowne mimo małych rozmiarów. Siedzenia można wyciągnąć całkiem co daje spore możliwości przewożenia dużych rzeczy. Przeprowadzałem się na nim 2 razy.
Bardzo spoko, aczkolwiek działanie klimy strasznie obciąża silnik i obroty lecą w górę.
Mało skrytek na takie rzeczy jak np. telefon, jakieś inne kluczyki. Jest tylko trzy miejsca na kubki. Reszta nienaganna
Dramat. Powyżej 110 nie da się rozmawiać.
Wytrzymałość fabrycznych części to istna rewelacja. Samochód po 12 latach jeżdżenia jest w nieprawdopodobnym stanie .
Nowsze roczniki poiliftowe powinny być tańsze bo się prawie niczym nie różnią od wersji produkowanej od 2004.
W sumie to nie ma. Jak raz zepsuła się przepustnica tak i przednia szyba tak małych usterek brak. A dobra - kluczyk mi się rozpadł :P
Za problemy z przepustnicami i falującymi obrotami powinni wyrzucić połowę pracowników Mitsubishi. Ale to samo mają inne modele z tego okresu.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 95KM 70kW [l/100km]

6,8