Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Sedan W202

Łukasz Lewandowski_Leeds, 16 lat temu
Rok produkcji 1996
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 1.8 122KM 90kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Komfort. Porównując do Renault Laguna 2003, daje plus MB.
Jest to moje pierwsze auto i powiem szczerze że był bym nawet usatysfakcjonowany gdyby to było nawet i moje ostatnie.Poza sporym łaknieniem na paliwko w mieści to auto jest poprostu idealne.Świetnie wykończone wnętrze, trwały lakier-12 lat i zero korozji.Gorąco polecam nawet takich dziadków jak mój Mieciu.
Trochę wolna, szczególnie z 1 na 2-gi bieg. 3-ka mega elastyczna, od 4-ki się płynie.
Rzep
Z przoku gwiazda więc wszystko jasne, do tyłu trochę gorzej ale bez przasady to w końsu kawałek wozu.
W moim przypadku brak podłokietnika i trzymam często ręka na drążku (ponoć nie powinno się), ale tak to rewelacja. Nie ma lepszej.
Zimą potrzebuje ok 5 min i więcej obrotów. Tak to 5+
Kierwca 185 cm wzrostu za nim spokojnie usiądzie osoba tych samych gabarytów. super wygodnie dla dzieciaków
Cisza na światłach.Krótkie dystanse warkot ale nie groźny. Trasa i piąty bieg to poezja. Tylko szum opon.
Na pełnym baku robię do 500km po mieście. Trasa 700km. Nie należy super ekonomicznych.
Za 11 latka zapłaciłem ok 16-17tys. sprowadzony. Uważam to za najlepiej wydaną kaskę w swojej zakupowej karierze.
Mój pojazd ma 12 lat. Od zakupy (10/2007) wymieniłem płyny i filtry. Ostanio mi siadaja żarówki.To całe moje zmartwienie.
Mniej niż zero...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 122KM 90kW [l/100km]