Ocena kierowcy - Mercedes 190

Raul zaprasam wszystkich mniłośników Mercedesów na gg 10775466, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 122KM 90kW
Rok produkcji 1984
Mercedes 190 2.0 i 122KM 90kW 1982-1993 - Oceń swoje auto
Silnik : z takim przebiegiem żeby miał takiego kopa jeszcze to tylko Mercedes
Silnik : jak jet na gazie to trzeba zadbać o niego są problemy z wolnymi obrotami są za niskie ale to w większości parownik ze starości,wymieniać olej częściej świece i przedewszystkim filtry
Karoseria : no niestety już ją bierze troche ale nie widać specjalnie słupki przy drzwiach u dołu i ptrogi w okolicy otworu na lewarka a także błotniki na wytłoczce nad kołem trzeba poprostu za wczasu zadbać o to żeby nic nie odpadło
Przeniesienie napędu : odzywają sie krzyżaki na wale i łożysko
powiem tak za tą cene nic lepszego nie ma i nie będzie kupcie innj marki auto w tym wieku i szczęścia życze oraz ogromnych rabatów w warsztatach;)
jak na 325 tyś to powiedziałbym rewelacja mała pszczółka:)
brak tego 5 biegu obroty by spadły a prędkość by wzrosła ale i tak jak na 4 skrzynie 200 dała rady
jak na 23 letnie auto sprawuje sie idealnie to co mam to akurat jest sport line więc po dziurach ciężko bo niski ale reszta na 5 z +
dobra widoczność mam jeszcze beczke i wiadomo nie ma co porównywać ale nie jest żle to w koncu małe autko
nawet nie jest żle spodziewałem sie żę nie bede aż tak milo zaskoczony
dorze autko szybko robi sie ciepłe w srodku wielki plus za to
dla pasażerów z tyłu za mało miejsa ale to w końcu małe autko a ja cały czas porównuje go z beczką jest ok zawsze można przejechać sie maluchem i docenic luksus i wygode i ogromną przestrzeń :)
jest Ciche autko słychać silnik ale to dobrze bo podczas jazdy nie tylko trzeba słuchac muzyki ale czasem trzeba posłuchać co nam auto chce powiedzieć
w mieście potrafi polknąć nawet 15 litrów ale to nic w porównaniu na spojrzenia przechodniów i innych kierowców:)
ceny są przystępne a samochody no cóż wszystko zależy od tego jak ktoś o nie dba,ale ogólnie niezawodne autko za śmieszne pieniądze
jak na 23 lata jest super i elektryka działa dobrze szyby nie blokują sie lusterko też nie drzewo całe centralny działa jak powinienjest naprawde ok
cóż wymagać od 23letniego auta z przebiegiem ponad 3 stówki nic tylko sie cieszyc że wszystko pracuje tak jak ma pracować a jak ktoś ma inne zdanie to niech sobie kupi poloneza i remontuje silnik co 100tysięcy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 122KM 90kW [l/100km]

12,7