Ocena kierowcy - Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018

Marek, 5 lat temu
Silnik 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Rok produkcji 2018
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW od 2018 - Oceń swoje auto
Nowy model 2018 2:5 benzyna rozczarowywuje..... użytkownika ,,starej” mazdy z 2015
Niby nowo opracowany z systemem dezaktywacji cylindrów,stary model tego rozwiązania nie posiadał.Nowa konstrukcja to wielka porazka techniczna mazdy.Od nowości występują wibracje w zakresie prędkości od 60 do 100 km. Mazda problem zna ,nie informuje klientów i sprzedaje i sprzedaje a potem klient sie martwi sam bo serwisy problem znają ale nie sa w stanie zaradzić.Spalanie większe od starszej wersji. ( zrobiłem nią 220 tys w 3 lata) Gdybym wiedział o tym ze ten typ tak ma to raczej bym nie kupił. Wkurza mnie cały czas lekkie wibrowanie układu napędowego. Dodatkowo w 1 dniu padła automatyczna skrzynia biegów ( niby 1 w Pl)
Padła w 1 dniu użytkowania (wymiana na nowa)
Nie widze różnicy w stosunku do starszego modelu. Wiec ocena srednia
Podoba mi sie choć ,brak elektrycznego siłownika klapy bagażnika to jakas porazka
Bez zmian
Wszytko ok tylko jakoś nie rozumie dlaczego nie mozna obsługiwać ekranu dotykowego w czasie jazdy
Poprawione w stosunku do starszej wersji ( brak parowania szyby )
Jak dla mnie w sam raz ,bez uwag
Wyraźnie lepsze choć bez rewelacji jak na te klasę auta
Wyższe niz starszego modelu ( większe spalanie i częstsze wizyty w serwisie - naprawy czas i dojazdy)
Silnik dyskwalifikuje ten model. Wibracje!!!!!!!!!!!!!
Awaria skrzyni biegów, żle fabrycznie wyważone koła, wibracje silnika
Skrzynia biegów wibracje silnika
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018