Ocena kierowcy - Łada 2102 2102 Kombi

Hans, 18 lat temu
Rok produkcji 1984
Łada 2102 2102 Kombi 1.5 80KM 59kW 1971-1985 - Oceń swoje auto
Miała wyjść kupa a powstał całkiem zabawny samochód, który jeśli karoserię ma zdrową, po włożeniu cąłkiem nie wielkiej gotówki i masy pracy może banana na ustach kierwocy często powodować.
Nic nie napiszę bo silnik nie z łady
Nic nie napiszę bo skrzynia nie z łady
Zacnie sprawuje się na polskim froncie drogowym. Udało mi się tej zimy (2006) już 6 razy zaliczyć wyrwy w drodze przednimi kołami i nadal auto da się prowadzić. Za modyfikację podwozia w stosunku do 124 należy CCCP dać medal czerwonej gwiazdy czy laurkę.
Ładnie Łada wygląda, gorzej się z niej wygląda na świat. Szczególnie na światła zawieszone nad skrzyżowaniami. Lipa
+ hydrauliczne sprzęgło - naprawdę świetnie się spisuje nawet z zupełni inną skrzynią biegów, pracuje miękko, powtarzalnie i przyjemnie dla nogi; + całkiem przyzwoity załadunek bagażnika + brak nadbudówki na skryni biegów i tunelu środkowego powoduje że auto wydaje się być przestronniejsze - brak schowków - te w drzwiach nie nadają się nawet na pudełko papierosów - układ kierowniczy - nowe gałki, prawie ;) (od 2107) nowa przkładnia, wporik na łozyskach a całość i tak pracuje za ciężko ogółem - autko wsam raz dla grópki lekko pierdolnientych, młodych ludzi z uśmiechami na ustach oraz psa ;)
W tym aucie ciepło by było nawet na Kamczatce Wiele nowych konstrukcji może pozazdrościć takiego ogrzewania a trójkątne szyby w drzwiach przednich świetnie rekompensują brak klimy latem.
Na swoje lata zdaje się być autkiem cichym - pod warunkiem że ma tapicerkę w środku ;)
Z tym jest lipa....... ale moja łada nie powstała ani dla ekologii ani dla oszczędności ...... ma cieszyć !
no cóż moją nabyłem za 750 PLN i to z LPG ........
To jest upierdliwość każdego youngtimmera ......... korpki w drzwiach, wyłączniki, urywające się zapięcia szybek trókątnych - szczególnie po ataku jemiołów zamykających nimi drzwi
Gniotsa nie łamiotsa cóż dodać ......

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 80KM 59kW [l/100km]

12,0