Ocena kierowcy - Kia Rio I Kombi

ciupa kabra, 18 lat temu
Silnik 1.3 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2002
Kia Rio I Kombi 1.3 i 75KM 55kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
bardzo dobrze małe porazki ma kazdy koncern moto a uto przejechało bez ustereczek 67 tys na lpg tanie wygodne i ekonomiczne
slinik pracuje bardzo dobrze rowno małe zuzcie gazu czasami podkreslam czasam strzeli i na moment przestaje równo pracować
skrzynia pracuje precyzyjnie ale nie jest to autko w którym mozna szybko zmieniac biegi 5 bieg za daleko,jazda ogólnie płynna jazda bardzo elastyczna ale przeciez to auto sportowe czyli uwazam że jest naprawde oki
po okło 50 tysiacach wymieniłem łączniki stabilizatora ale mysle że to nie wina jakości części w zawieszeniu ale zasługa naszych wspaniałych dróg .koszt jednego łącznika około 30 pln poza tym zawieszenie oki acha na gwaranci wymieniono mi amortyzatory tył mimo ze na moje oko były oki ale nie protestowałem
w mojej ocenie widoczność bardzo dobrze ale ni8e wiem jak u osób niższych nie ma regulacji wys. fotela kierowcy ale ja mam golasa bo mi bajery nie były potrzebne
okik
nagrzewa sie szybko ale mam wrzazenie ze jest troszke słabo wentylowany słabe przewietrzenie wnętrza
sprzodu jest superek a z tyły jest troszke za mało miejsca ale da sie wytrzymac u konkuręcji nie jest wcale lepiej
słabo z przodu słychac zwir uderzający o nadkola mozna odnieść wrazenie że drzwi są otwarte ale ogólnie oki
bardzo małe zuzycie gazu potraw miescie zuzyć srednio około 7,5litra oczywiscie bez wyscigów w trasie okło 6-6,5 litra zima wzrasta srednio około 1litra oczywiscie trzeba wziąść poprawke nastyl jazdy.
wiem ze konkurecjia nie daje wiecej za o wiele wyzsza cene zaufajcie mi cos o tym wiem pozdro . zadowolony użytkownik kijanki

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 75KM 55kW [l/100km]

7,2