Ocena kierowcy - Kia Magentis II Sedan

grzeskudzin@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 145KM 107kW
Rok produkcji 2006
Kia Magentis II Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Nic mnie nie zaskoczylo poza nonszalancją Serwisu jak i Ubezpieczyciela Asistans. Co do zakupu jakigo kolwiek samochodu marki KIA to nigdy więcej. W firmach w których pracuje lub wspólpracuje mamy 6 aut marki KIA i ogólnie jest to fajans w ladnym opakowaniu.
Silnik : Sprężarka klimatyzacji wymina po 10000
Inne : Klmatyzacja to pomylka
Układ hamulcowy : Klocki są robione z najgorszego fajansu
Caloksztat to za te pieniądze to co jest oferowane to skandal. Wedug mojej opinni na temat tego auto to olbrzymiara rola Dilera i Serwisu. Diler można stwierdzic jest dobry bo wcisno mi to co nazywa się samochodem a Serwis to tragedia. Przyklad brak klocków w Serwisie w Warszawie. Sprężarka klimatyzacji to wielka pomylka co do samochodu to również kit lub fajans w ladnym opakowaniu.
Za tę cene jest to produkt który powinnie być montowny w traktorach.
Bardzo krótki pierwszy bieg.
Tragedia to co sie dzieje ze spręzarką klimatyzacji to skandal. W takim aucie za taką kasę na 41 000 km już będzie do wyminy drugi raz.
Na początku szczególnie jak się kirowca przesiądzie ze starego wozu.
Ten samochód przegrywa nawet ze SKODĄ przykladem SKO Super B spala trochę wiecej jak 6.5 litra oleju a Magentis ponad 8.0 litrów.
Cena za wysoka do tego co klijent otrzymuje zastanawiam się czy ten samochód ma mozliwośc przejechania bez awaryjnie tyle co nasza poczciwa Syrenka.
Po kilku tysiącach czowiek zaczyna się czuć jak w skladzie towarowym PKP.
Tragedia jeżeli chodzi o samochód a szczególnie klimatyzacja i chamulce. 41.000 km a już bedzie wymina drugiej sprężarki to jest kpina. Tym bardziej że za pierwszym razem czekaem prawie 10dni na usunięcie usterki, a tym razem nawet nie otrzymalem auta zastępczego pomimo że jestem ubezpieczony w Asistans KIA.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 145KM 107kW [l/100km]

8,2