Ocena kierowcy - Hyundai Pony IV Hatchback

MaTiUsS 99, 19 lat temu
Rok produkcji 1992
Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 72KM 53kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Ojciec dał go mojemu bratu kiedy miał 100000 pozniej ja go dostałem jak miał 160000, nie był katowanie więc mozę dlatego mam tak moło przygód. pokochałem ten wóz, żeby jeszcze był troszke młodszy. Myslę że autko godne polecenia. zwłaszcza z niemieckiego rynku gdzie jakosc tych samochodów była naprawde wysoka. jeśli chcecie kupic to zapolujcie na takiego w wtryskiem i wspomaganiem. osobiście jeździłam takim z klimą.
Super, bardzo elastyczny. Nigdy mnie nie zawiódł. Wsiadam i jade. Nigdy nie bałem sie że stane gdzieś na trasie. Mam nakrecone 170000 i jak narazie bez wiekszych problemów.
Super.... zestopniowana idealnie.
Mógł by być bardziej precyzyjny ale to kwestia lat i jakosci amortyzatorów.
Bezkrytyczna
Jak na auto z 1992 roku to trzyma jeszcze jakies standardy.
Mogło by być lepiej.. choć auto szybko sie nagrzewa.
Z przudu jest dobrze. Tył to juz inna bajka.... troszka za mało za to bagażnik całkiem spory. Moze nie ma 500 litrów ale za to nie wygląda jak pewien model ze stajni Renault.
jak lecisz ponad 120 to zamontuj dobre audio...
Zuzycie nie jest aż tak powalające jak na 13 letnie auto z gaźnikiem. Spokojna jazda zaowocuje niskim spalaniem
bardzo dobry. tanie autko które jeszcze troche pojeździ ponadto złodzieje omijaja go z daleka a to niewatpliwie +.
Ten samochód sie nie psuje. A jesli juz to naprawde tanie, często kosmetycznei łatwo usuwalne rzeczy. (przynajmniej w moim wypadku).
brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 72KM 53kW [l/100km]