Ocena kierowcy - Hyundai Kona II Crossover

J. R., 2 miesiące temu
Silnik 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Rok produkcji 2024
Hyundai Kona II Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW od 2023 - Oceń swoje auto
Inne : 2 dnia od odbioru samochodu z salonu pod samochodem zobaczyłem plamę oleju. Trudno mi uwierzyć, że w salonie tego nie zauważyli.
Samochód ładny przyjemnie się nim jedzie, ale poważna awaria następnego dnia po odbiorze samochodu nie pozwala mi się cieszyć nim ani go dobrze ocenić
Silnik cichy i wydajny, ale wyciek oleju z łącza silnik skrzynia biegów w całkiem nowym samochodzie dyskwalifikuje go i salon, który mi go sprzedał.
Wyciek oleju z łącza silnik skrzynia biegów wykryty w drugim dniu od zakupu w całkiem nowym samochodzie to już dla mnie sprawa dyskwalifikująca ten samochód
Samochód trzyma się drogi świetnie, ma się wrażenie, jakby się płynęło.
Ładne kształty nic dodać, nic ująć.
Widoczność dobra typowa dla współczesnych samochodów.
Wnętrze wygodne i dobrze rozplanowane. Jedyny drobiazg, jaki mnie irytuje to komputer pokazuje spalanie w km na litra nie lity na 100km.
Przy manualnej klimie działa ona sprawnie i zarówno kierowca jak i pasażerowie mają dobrana tmp.
Wygodny i przestrzenny samochód jak na tę klasę super.
Wg mnie bez jakichkolwiek zarzutów. Samochód cichy i przyjemny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 T-GDI 120KM 88kW [l/100km]

5,7