Oceny Hyundai Kona II Crossover

Oceny Hyundai Kona II Crossover – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Kona II Crossover

~Bandonio
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Autem jeżdżę od lutego 2024. Spisuje sie kapitalnie, 0 usterek, 0 problemów, silnik 1.0 zaskakująco zrywny, cichy i dobrze wytłumiony jak na 3 cylindry. Na trasie Kona przy 140/150 km/h cicha, przyjemna, spokojna. - szybciej nie jechałem. Jedyny minus to systemy "wspomagające" kierowce, można je wyłączyć, jednak po każdym wyłączeniu silnika - niestety następuje reset i trzeba wyłączyć je jeszcze raz (zajmuje to 5 sekund).
~Hugo (poprzedni właściciel Tucsona)
Crossover 1.6 T-GDI 198KM 146kW
Kona N Line. Mam auto niecałe 9 miesięcy i mały przebieg - około 7 tysięcy km. Może nie jest idealne i są pewne detale, które mam nadzieję zostaną dopracowane w przyszłości (tak, jak wszystkie nowoczesne i futurystyczne projekty), ale dla mnie jako emeryta, jest to pierwsze auto, które "opiekuje się mną podczas jazdy", a nie ja nim! Ma prawie wszystko, o czym marzyłem, jeśli chodzi o wyposażenie, szczególnie dotyczące bezpieczeństwa jazdy. No...
~Michal
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Bardzo poprawny, mało spalający, komfotowy i pojemny jak na tą klasę samochód. Bardzo duża przestrzeń z przodu, sporo miejsca z tyłu, pojemny bagażnik ( nie jest to kombi, ale i tak sporo można załadować ).
3,1
~J. R.
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Samochód ładny przyjemnie się nim jedzie, ale poważna awaria następnego dnia po odbiorze samochodu nie pozwala mi się cieszyć nim ani go dobrze ocenić
~Ren
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Dobre miejskie autko. Szkoda że wyposażenie jest mocno zubożone względem wersji na inne rynki. Przykładowo brakuje możliwości nagrywania obrazu z przedniej kamery.
~Robert
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Do miasta OK na drogi szybkiego ruchu słabo. 141KM z silnikiem elektrycznym, ale na autostradzie przy pustej baterii tylko 100KM co skutkuje ciągłymi redukcjami na 4 i dużym spalaniem (Silnik)
Hyundai Kona II Crossover