Ocena kierowcy - Hyundai i30 III Hatchback Facelifting

Igor, 25 dni temu
Silnik 1.5 DPI 110KM 81kW
Rok produkcji 2022
Hyundai i30 III Hatchback Facelifting 1.5 DPI 110KM 81kW od 2020 - Oceń swoje auto
Inne : jakość wykonania wnętrza i komfort jazdy
Samochód spełnia swoje przeznaczenie w stu procentach, czyli świetnie sprawuje się w mieście jak i okazjonalnie na autostradzie- nie jest to demon prędkości, ale nie ma się czego wstydzić. Jakość wykonania wewnątrz jak i na zewnątrz jest świetna, tworzywa sztuczne jak i montaż wykonane są porządnie, w przeciwieństwie chociażby do nowej skody fabii, w której wszystko trzeszczy, a kokpit wygląda jak z 2008 roku. Wyposażenie nie pozostawia nic do życzenia, z wersją smart mamy kamerę cofania, apple car play, dobre nagłośnienie, jest to po prostu samochód dobrej jakości. Jeżdżę nim od grudnia 2023, mamy kwiecień 2024, zrobiłem 2200 kilometrów. Spalanie w mieście przeważnie +/- 7.5 spalanie przy prędkości 100/h 6,5 Jestem zadowolony w 100 procentach, dobrze wykonany samochód z dobrym wyposażeniem, nie mam na co narzekać- auto zwrotne, przy poznaniu jego możliwości i charakteru pracy jest bajka
za 110 koni nie ma czego oczekiwać więcej, pracuje cicho, nie zauważa się kiedy się odpala przy start/stop
czasem coś nie wskoczy ale to być może z mojej winy
na szczęście nie ma w nim wielkiego tableta na pół kokpitu i braku przycisków, jest świetny balans między nowoczesnością a praktycznością
wszystko jest automatyczne, szybko się rozgrzewa
jak dla mnie wzór ceny do jakości
po pół roku brak
po pół roku brak