Ocena kierowcy - Hyundai Coupe III

Rok produkcji 2002
Hyundai Coupe III 2.0 i 16V 138KM 101kW 2002-2003 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Inne
Świetny samochód. Do dzisiaj ludzie podchodzą pytać co to za marka co to za samochód. Miałem go 3 lata przejechałem nim 60 tyś kilometrów bezobsługowo, wymieniłem kable WN, świece, płyny, klocki i łożyska z tyłu. Pancerny silnik i bardzo dobre zawieszenie. Jakość plastików wnętrza szybko się rysują, no ale cóż trzeba się przyzwyczaić jak rónież do tego że nadkola lubi ruda. Polecam HC z całego serca jak dla mnie genialny samochód.
Bez obsługowy w miarę żwawy świetna jednostka.
W tej półce cenowej świetna. Biegi wchodzą baaardzo gładko!! krtóki lewarek pozwala na szybkie i płynne zmiany biegów bardzo precyzyjna.
Układ kierowniczy trwały i w miarę precyzyjny w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.
Ruda baaardzo lubi nadkola i progi rzecz jasna. Ludzie mają też problemy z kielichami.
To coupe więc nie szukajmy idelanej widoczności duże lusterka trochę pomagają. Aczkolwiek trzeba się przyzwyczaić że siedzi się nisko, są małe szybki i w tylnym lusterku również mało widać. Aha i ogromny promień zawracania.
To coupe więc nie będę znowu się rozwodził, trudno się wsiada i wysiada :) Ale ogólnie wszystko jest pod ręką miałem full opcję i każde udogodnienie było w zasięgi ręki.
Climatronic bardzo wydajny wszystko działło bez zarzutu.
Kierowca ma sporo miejsca jest ok, pasażer również z tyłu hmmm to coupe ludzie do 172 cm w miarę komfortowo jak na coupe rzecz jasna przejadą z około 100 km.
W tej półce cenowej i szyby bez ramek wyciszenie bardzo dobre. Nawet przy 180 km/h na można bez problemu rozmawiać bez krzyku.
Części bardzo tanie! Samochód się nie psuje!
Świetny samochód który przyciąga wzrok za poniżej 10 tysięcy złotych.
Samochód się nie psuje.
Brak poważnych usterek, samochód się nie psuje :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 138KM 101kW [l/100km]

9,5