Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV

prymus@prymus.slask.pl, 16 lat temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : świetny, dynamiczny i naprawdę oszczędny silnik o bardzo wysokiej kulturze pracy
To naprawdę znakomity SUV. Świetnie wyposażony, dynamiczny, a zarazem oszczędny. Do tego trzeba jeszcze dodać wysoką jakość wykończenia wnętrza.To wielofunkcyjny samochód na każdą okazję. Tak naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. To auto spełnia z nawiązką wszystkie moje wymagania.
Znakomity dynamiczny diesel, bardzo wysoka kultura pracy. To auto pomimo swojej masy i mocy naprawdę potrafi oszczędnie jeździć. Jeśli nie wciskamy pedału gazu za każdym razem do oporu, utrzymanie średniego spalania na poziomie 8l nie jest żadnym wielkim wyczynem.
Hondy od dawna słyną ze znakomitych skrzyń. Tak jest również w tym modelu. Biegi wchodzą precyzyjnie, nic dodać nic ująć.
Napęd na tylnią oś dołączany jest automatycznie w momencie uślizgu kół przednich. Zdarza się, że przy dynamicznym ruszaniu przednie koła zapiszczą i dopiero ułamek sekundy później włącza się tył.
Idealna, dzięki dużym przeszklonym powierzchniom. W moim aucie jest szklany panoramiczny dach, który jeszcze bardziej potęguje wrażenie bardzo dużej przestronności.
Bez zarzutu, wszystko na swoim miejscu.
Znakomita automatyczna klima oraz bardzo wydajny układ grzewczy.
Miejsca jest baaaaaaardzo, baaaaaardzo dużo. Zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. W tym aucie wszyscy podróżują wyjątkowo komfortowo.
Znakomite wyciszenie, w trakcie jazdy z dużą prędkością (160-180km/h), można bez problemu prowadzić rozmowę, słuchać radia, czy rozmawiać przez zestaw słuchawkowy.
Tak jak pisałem wyżej, silnik jest naprawdę oszczędny, utrzymanie średniego spalania na poziomie 8l. nie stanowi żadnego problemu. Jestem już po pierwszym przeglądzie, który robiłem po przebiegu 20000km. Cena przeglądu 600zł.!!! Do tego w serwisie była jakaś akcja promocyjna i dostałem 20% rabatu, w sumie wyjąłem z portfela tylko 500zł. Jak dla mnie prawdziwa rewelacja!!!
Ten samochód wart jest tej kasy!!!
Zablokowała mi się przesuwana tylna kanapa.
Jak na razie wszystko OK.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CDTi 140KM 103kW [l/100km]

9,5