Ocena kierowcy - Honda CR-V II

Tomasz O., 18 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2004
Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Jestem zawiedziony - zaufalem dobremu modelowi poprzedniemu -.. ale on byl Made In Japan!
Silnik bez zarzutu - to w Hondzie zawsze jest dobre
Lekko haczy, zle redukowac z np 4 na 2
fatalnie jezdzi - twardy - podskakuje na nierownosciach , zle dostrojone amortyzatory,
zaglowek posrodku fatalnie umieszczony - w koncu zdjalem i jezdze bez, male lusterka
Poprzednim modelem przejechalem 140 tys km. Wspaniale zawieszenie, super ergonomia, na tej fali skorzystalem z propozycji rocznika 2004 w dobrej cenie - w koncu czy mozna zepsuc dobry projekt? Mozna - po 200 km cierpna nogi - fotele fatalne- nie ma regulacji pochylenia siedziska, prawa stopa nienaturalmnie podniesiona- czesto skurcze, po prawej strony brak stopki pod but- noga trwale zgieta w kolanie, mam 185cm moze maluchom jest w nim super
Tu czuc roznice na plus z poprzednikiem
komentarz dalem przy ergonomii- kierowca ma fatalnie ciasno ale z tylu jest wiecej miejsca- jak pasazerowie nie dostana choroby morskiej od fatalnego zawieszenia - jest ok
Stary motor byl glosniejszy tu jest lepiej
Starym przejechalem 140 tys przez 5 lat wiec mam porownanie- ten pali zawsze litr wiecej - nie wiem z czego to wynika ale stylu jazdy nie zmienilem. Mam dopiero 20 tys moze sie dotrze. CO do eksplotacaji - jeszce nic nie wiem
slabe plastki - czarne ponure wnetrze - jakis skaj na bokach zamiast weluru jakas czarna szmata co sie zaciaga jak sie polozy np . okulary
troche problemow z boczkami drzwi z tylu - odlazly nie wiafdomo skad
nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 150KM 110kW [l/100km]