Ocena kierowcy - Honda Civic X Sedan 4d

Okres użytkowania: ponad 6 lat
Honda Civic X Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamika i spalanie
Inne : klimatyzacja
Auto idealne dla ludzi którzy szukają auta kompaktowego i cenią sobie bardzo dobre osiągi, prowadzenie, oszczędność, dużą przestrzeń i niską awaryjność. W tej klasie samochodów, te atrybuty zdecydowanie wyróżniają Civica 10 w sedanie na tle konkurencji. Bardzo dobrze wyposażony kamerka, czujniki parkowania, system zapobiegania kolizji (raz mnie wyratował jak sie zagapiłem a samochód przede mną gwałtownie zahamował) i wiele wiele innych (executive). Gorzej jest z jakością lakieru, zabezpieczeniem antykorozyjnym podwozia, panelem dotykowym. Za kierownicą siedzi się nisko, nie każdemu to może odpowiadać. Auto wizualnie jak dla mnie prezentuje się super. Po Civicu 10 nastepny będzie 11.
bardzo dobre osiągi (poniżej 8 sek do 100km/h) i spalanie. do tej pory bez problemów
świetnie zestrojona z silnikiem.
auto super sie prowadzi, świetnie przyspiesza i trzyma się drogi. W tej klasie nie jeździłem lepszym autem
dużo miejsca w kabinie i bagażniku jak na samochód kompaktowy. słaby lakier i niezabezpieczone podwozie przed korozją
widoczność z przodu na 5 do tyłu na 4. W tym modelu nisko sie siedzi i to też może mieć niewielki wpływ na widoczność
Minus to panel dotykowy, działa z lekkim opóźnieniem.
brakuje mi wentylacji na tylne siedzenia. nawiew z przodu mógłby byc mocniejszy. klimatyzacja wadliwa,
przy moich 190 cm i 120 kg wagi miejsca mam dosyć za kierownicą. Z tyłu miejsca więcej niż w accordzie 8 którym wcześniej jeżdziłem,
słabe, słychac wyranie szum opon.
części niewiele droższe niż do europejczyka z tej samej klasy ale za to awaryjność mniejsza
generalnie auto warte swojej ceny w porównaniu do konkurencji
słaby lakier
klimatyzacja