Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

rgasior, 15 lat temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Ja na razie jestem b. zadowolony. Najbardziej cieszy mnie mocny i elastyczny silnik oraz pojemne i praktyczne wnętrze a także bardzo bogate wyposażenie tej wersji np:ksenony, podgrzewane fotele, automatyczna klima,
Bardzo mocny i cichy jak na diesla.
Bez zastrzeżeń
Precyzyjny i bezpośredni ale dosyć twardy co obniża komfort na naszych dziurawych drogach.
Z przodu OK, z tyłu słabo,
Jak na tę klasę bardzo obszerne wnętrze i duży bagażnik oraz bardzo praktycznie składane tylne fotele.
Wentylacja sprawna, Automtyczna klima super. chociaż dmuchawa na wyższych obraotach dosyć głośna
Jak na kompakt 5. Zwłaszcza na tylnej kanapie znacznie więcej miejsca niż w innych autach tej klasy.
Jeżdże dużo po mieście i na krótkich odcinkach a ponieważ jest zima to śr. spalanie jakie uzyskuje jast dalekie od danych fabrycznych. Ale w trasie przy oszczednej jeżdzie można zejść poniżej 5,0
Zakup pod koniec ub. roku za cenę 81 tys w pakiecie z oponami zimowymi i ubezpieczeniem za wersję 2,2 iCTDI Executive. Inne kompakty (myślę oczywiście o wersjach z dieslem ok 140 KM mocy i porównywalnym wyposażeniem) droższe o ok. 5-25 tys.
Na razie brak
j.w.