Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

muzzy, 18 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Denerwują braki w jakości montażu - nie zamontowano mi jednego z głośników, tapicerka z pokrywy bagażnika nie przylega dobrze do blachy - denerwujące braki wynikające pewnie z produkcji w Turcji (sedan). Za to do jeżdżenia - super; daje dużo satysfakcji z jazdy. Taki sobie promień skrętu.
Fantastyczny, można było poczuć jego możliwości po przejechaniu ok 1500 km. oczywiście lubi wysokie obroty.
bardzo dobrze, czasami trzeba 2 razy przekładać, żeby 3 bieg złapał ale tylko, jak robię to za szybko
fantastyczny - jedzie bardzo równo, prędkość nie jest odczuwalna, super kompromis między twardym/miękkim zawieszeniem
dobrze, ale do doskonałego brakuje - z pozycji kierowcy nie widać maski auta i nie mam jeszcze wyczucia ile cm do przodu można jeszce podjechać.
wszystko tak, jak powinno być, mozna skupić się na jeździe a nie na przyciskach
w trybie auto - rewelacja, w trybie AC off - tak sobie, auto szybko zaparowuje. ciekawe, jak będzie zimą
jest super
auto nie wydaje się ciche w jeździe miejskiej, ale rekompensuje przy wyższych prędkościach - przy 130/140 km/h można swobodnie rozmawiać
biorąc pod uwagę silnik i jego osiągi to jest rewelacja. wskaźnik zużycia zaniża średnie spalanie ok ok 0,4 l
Jako auto za taką cenę to trochę za dużo biorąc pod uwagę niedbały montaż. na szczęście to co najważniejsze w aucie - super.
Jeszcze za krótko, żeby to ocenić, mam nadzieję, że będzie ok
Jeszcze za krótko mam to auto, żeby ocenić, ale honda słynie z niezawodności

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]

6,3