Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Connor, 18 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
j.w. ale z doświadczenia z moimi poprzednimi Hondami i Toyotami mam nadzieję, że i ta będzie bezproblemowa
jak na te osiągi to cichy no i bardzo elastyczny i bardzo dynamiczny
świetnie, sprawnie, elastycznie, na 6 można śmigać od 100 do 200 km/h
bardzo dobrzec trzyma się drogi, na zakrętach jak po szynach, mam wersję Sport a więc 17´´ i opony 225/45 co powoduje że trochę buja na koleinach i czuć dziury, ale to jak każda marka jest robiony dla normalnego kraju a nie dla Polski
bardzo dobra, nie przeszkadzają mi słupki, ani spojler na tylnej szybie, wszystko można kontrolować duzymi bocznymi lusterkami
tutaj nawet nie ma co opisywać, zdjęcia tlumaczą wszystko
klima działa od razu, ogrzewanie sprawdziłem, ale w warunkach letnich zobaczymy zimą
kierowca i pasażer mają dużo miejsca, bardzo wygodne fotele, z tyłu mam fotelik i wożę dziecko więc nie mam opinii co do dorosłego jazdy z tyłu
jak na samochód sportowy z podobno głośnymi oponami Michelin i rasowym silnikiem mile zaskakuje wyciszeniem
jedeny mały minusik, ale nie ma co się napalać na małe spalanie kupując Hondę i do tego Sport, a poza tym mam cieżką nogę, więc w mieście pali 10 na trasie 7 - leję tylko V-Power Racing 100 oktanów na normalnej 95 spalanie pewnie byłoby wyższe albo ja miałbym mniejszą przyjemność :) cena przeglądów i napraw na razie nie dotyczy
tak jak się spodziewałem porównajcie sobie Golfa lub Focusa z Civic
po 1000 km trudno coś oceniać