Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Adam, 9 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Silnik : 1.8 -V-TEC JEST IDEALNYM SILNIKIEM NIEZAWODNYM I W OGOLE NIE AWARYJNYM DOSKONALE OSIAGI JAZDA TYM AUTEM CIESZY PONAD TO WNĘTRZE AUTA JEST NIESAMOWITE WRECZ WSPANIALE CAŁOŚĆ WIZUALNA TEŻ DOŚ NIETUZINKOWA WRECZ ZASKAKUJĄCO SIĘ PODOBA NADWOZIE OGÓLNIE 10PKT/NA 10PKT WEDŁUG MNIE ŚWIETNE AUTO I NIE PRAWDA,ŻE TWARDO SIĘ JEZDZI WYSTARCZY ZMIENIĆ KOŁA NA CAL MNIEJSZE OPONE WNET NA WYŻSZĄ I JEST OK POSIADAM AUTO 1ROK I 3MIEŚ I CIĄGLE MNIE ZASKAKUJE NIE SPRZEDAJE TO PEWNE AUTO DO MIASTA I NA TRASY POLECAM
HONDA JEST PO PROSTU WSPANIAŁA NIE ZAWODNA ŚWIETNIE SIĘ PREZENTUJE I WYGLĄDA DOSKONAŁA DO MIASTA I W TRASĘ ,BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW MOŻEMY WYPRZEDZAĆ AUTO JEST PEWNE I PEWNIE SIĘ PROWADZI
TO DOSKONAŁA JEDNOSTKA NAPĘDOWA 1.8-V TEC TO NAJLEPSZY SILNIK ROZRZĄD NA ŁAŃCUCHU I BARDZO DOBRZE WYTRZYMAŁY DAJĘ PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY I NIE PSUJE SIĘ NAJLEPSZY MOTOR W TYM EGZEMPLARZU
IDEALNA ELASTYCZNA BEZ ŻADNYCH KLOPOTÓW
WEDŁUG MNIE PERFEKCYJNY
DOBRA WIDOCZNOŚĆ
Wszystko ok
DZIAŁA JAK NALEŻY WSZYSTKO SPRAWNE NIE PSUJE SIĘ
WNĘTRZE PRZESTRONNE I BARDZO KOMFORTOWE MOŻNA PODRÓŻOWAĆ BEZ PROBLEMÓW W 5 OSÓB BAGAŻNIK TEŻ DOSYĆ SPORY ZADZIWIŁ MNIE
DOSKONAŁE WYCISZENIE AUTEM JEZDZI SIE PRZYJEMNIE
Ormalne koszty utrzymania jak w kazdym aucie olej klocki tarcze brak wiekszych usterek
JAK CHCESZ MIEC DOBRE AUTO TRZEBA CIUT WIECEJ ZAPLACIC NAWET ZA UZYWANE ALE WARTO JEST ŚWIETNA HONDA CIVIC UFO POLECAM TYLKO Z TYM SILNIKIEM INNE SA TANSZE I WIADOMO GORSZE
Brak
Brak