Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

goliat, 12 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Jedyna wada, odpyski na masce ktore ieze rdza, za delikatny troche lakier, ale to tylko jedyna wada.
Auto wyrywa jak szalone, samopoczucie moja zeona ocenila jak podczas startowania samolotu i powiem ze to sa podobne odczucia płynnie i szybko, idealny silnik i moc jak na te gabaryty, oczywiscie trzeba go kręcić ale to się kocha w tym aucie, a jak chcemy jeździć spokojnie to jak zwykłe 100KM. Auko ma pzejechane 163000km i zero pocenia czy wycieków.
Pierwszy raz jeżdze tak precyzyjna skrzynią biegów, wchodza jak masełko.
Uważam ze super tłumi nierówności, mam 16, byćmoze na 17 jest gorzej ale ja naprawde uważam ze jest komfortowe, komortu dodaje mi skora i podgrzewane siedzenia. ALe jak slysze ze komus szczeka wypada to chyba pisze o innym samochodzie albo jezdzi na felgach.
Nie wiem dlaczeo wszyskim pzeszkadza tylny spojler, jaky nigdy nie jeździli nocą, w nocy super, zasłania swiała innych więc nie rażą światłami albo długimi w niektorych przypoadkach, pozatym wszysko widać doskonale, luseka bardzo duze, z tyłu bardzo pzyjemnie.Dlatego nie sluchacjie bredni.
bajka, wszystko pod ręką, idelanie w srodku, pozycja itp super. Aha materiały bardzo dobrej jakości, od strony pasazera miekkie potem twarde ale ardzo dobrze spasowane, dziwie sie ze kktos mowi o twardych plastikach, niech pojezdzi altea alo crv lub kugą z miękimi materiałami wtedy zobaczy co to znaczy trzeszczec. U mnie naprawde po tym przebiegu jest cisza, czasaki cos tam da jakis odgłos ale napewni nie ma ciaglego intensywanego hałasu, bravo za wygląd deski rozdzielczej.
rak zastrzezen, klima działa zastraszająco szybko.
Jestem nadal zaskoczony przestronnościa tego auta, miałem seata altee (zaznaczam ze to minian) i powiem ze tam ybło ciasno, honda ma mnostwo schowków, z tyłu jest naprawde przestronnie, system siedzeń to poprostu majstersztyk, prosta podłoga, pod siedzenia mozna wlozyc dodatkowe bagaze, bagaznik naprawde spory, uwazam ze wzor w swojej klasie.
Jest dobrze, do 140km powyzej trzeba sluchac przyjemnego odglosu vteca, ja zawsze mieszam na 4 i do dechy:)
W zaleznosci od stylu. ale przy 130km/h 7litrów, miasto 8-9
warto za te jakosc