Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Wyczynowiec, 14 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Układ hamulcowy : jest bardzo wydajny
honda ma u mnie 5
Silnik rewelacja..oczywoście to jest 140KM dlatego oceniam silnik a nie co moze ta moc itd.. Jest to żyleta kocha obroty trzymaj go na 4tys obrot. a bedzie wdzieczne.Polecam młodym aktywnym kierowcom.
Skrzynia chodzi idealnie.w sumie nie potrzebuje 6 biegu bo na 5 poleci 205km/h a na naszych drogach to chyba wystarczy.
tu jest bajka chodzi jak zegarek.prowadzenie jest na najwyzszym poziomie.jest bardzo czuły na kazdy ruch kierownicą.nie trzeba krecic jak talerzem.tu krótki zdecydowany ruch.
no tu musze niestety odjac..z przodu jest ok dopóki nie spadnie deszcz lub śnieg ponieważ wycieraczki z układem motylkowym(nie tradycyjnie układ zmywania tylko wycieraczki sie krzyżuja)zbieraja brud przy słupku i widocznosc jest ograniczona..z tyłu dramat.polecam parktronik bez niego trudno bedzie ocenic odległosc.ja ta opcje mam
wszystko jest ok..aczkolwiek troszke skrzypi albo cos w tym stylu w mroźne dni.
tu jest górna półka..byłem w gorach jechałem 12 godz.komplet osob kazda szyba czysta klimatronik działa wyśmienicie.nawet w zimie.dlatego oszczedzanie na klimie czasem nie jest warte.
Kierowca siedzi jak w statku kasmicznym pozycja za kierownica jak dla mnie wysmienita.siedze najnizej blisko zeby czuc kierownice i pedały poniewaz lubie ostra jazde.z tyłu odziwo bardzo duzo miejsca co nie oddaje patrzenie z zewnatrz gdyz jest małe okno w tylnich dzwiach
nie jest to cichy samochod.tzn do 130 na 6 biegu bedzie ok ale jak chcesz zywo nim jezdzic to wiedz o tym ze bedziesz słyszał za soba 2 wydechy ktore jak dla mnie ładnie daja czadu.
złuzycie zalezy od stylu jazdy. jedziesz spokjnie nie spieszy ci sie to 6 na trasie jest mozliwa. ja jezdze dynamicznie wiec u mnie w miescie to ok 8,6L przy normalnej jezdzie w miescie ok 8L ..jak szaleje to pow 9L
rowniez 5
bez komentarza.tu nie trzeba nic mowic bo nie ma o czym. najwyzsza ocena
to co wyzej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]