Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Eryk, 14 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Silnik : Moc 140 KM czuć jak zawsze dopiero w wyższym zakresie obrotów A spalanie na poziomie 1,4 ;)
Jedyny taki na ulicy !! Zawsze chciałem go mieć i sie nie zawiodłem !!
No więc tak : Dla tych co opisują ten samochód bo kiedyś tam mieli Vw , Mb , ibmw informuje Że tej silnik to silnik Hondy - czyli - do tam gdzie silniki innych marek sapią, harczą itd , ten dostaje drugiego oddechu !! Silnik ma zakres obrotów do 7000 i smiało można z niego korzystac do 3500 tyś jest cichutki i spokojny Powyżej 4200-4400 - To jest poprostu KOSMOS !! Na 2 biegu ponad 100 k\\h !! i-vtec i wszystko jasne !!
Precyzja, precyzja i jeszcze raz precyzja !!
Koła 17 Cali wiec troszke sie musiałem przyzwyczaić bo w poprzednim civicu miałem 15 Jest Twardo - ale znośnie Prowadzenie - lepiej niż w poprzedniem civicu...jakoś tak pewniej
Do przodu i na boki ok Do tyłu - no niestety trza to zaakceptować ratuje sytuacje czujnik parkowania ;)
Typowo po japońsku wszystko tam gdzie być powinno
Wszystko W porządeczku ogrzewa , chłodzi...jest oki ;)
SZOK !! Pamiętajmy że to auto z niższej średniej !! BARDZO DUŻO MIEJSCA WSZĘDZIE no i ten bagażnik !! NAJWIĘKSZY W KALSIE ...mniam
Do 3500 tyś obr. Elegancko 80 % czasu sie tak jeździ Powyżej 3500 tyś Coraz głośniej Ale to honda wieć po to się ją kupiło ;)
Ten Silnik pali mniej niż w moim poprzednim civicu 1,4 90 km !! I mierzyłem to nie z wyliczeń komputera ( bo troszke okłamuje - u mnie jakieś 0,7 l trzeba dodać )tylko z tankowań !! W mieście 9-9,5 Pamiętajmy że to 1,8 i 140 km S rednie 8 A trasa - jak sie zapnie 6 bieg i włączy tempomacik to na autostardzie do 130 to i 6 l wypije CUDO !!
Po pierwsze poprzedniego 8 letniego civica 3d sprzedałem za 20000 !! Za tego dałem 50000 jako używany półtora roczny Te pojazdy naprawde trzymają swoją wartość Ja wiem dlaczego ;)
Narazie Jeździ i to mi sie w tych Autach (civic ) Zawsze bardzo podobało
Narazie Jeździ i to mi sie w tych Autach (civic ) Zawsze bardzo podobało Wlewasz i jedziesz ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]

7,8