Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

15 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Karoseria : jest wyjatkowo niestandardowe, troszke ekstrawaganckie, spełnia role auta pokazowego na wyjazd na spotkanie a także pokazówke z lekkim sportowym charakterkiem
Jak na auto niższej klasy średniej jest świetnie wykonane i sprawia wiele radości a także satysfakcji z jazdy. Dla młodego człowieka chcącego jest idealne.
Uwielbiam auta w których slychac kiedy przyśpieszam i w nowym civic\\\'u to się czuje. Nie jest to auto dla starszego pana który kocha ciszę.
6 stopniowa skrzynia biegów wspiera w każdej sytuacji, pozwala na dynamiczną jazdę prz naprawde dobrym spalaniu.
Auto nie jest zbyt miekkie ale to przecież kazdy wiedział już po jeździe testowej. Doskonale dopasowane do jazdy po równych drogach których u nas brakuje ale trochę twardsze zawieszenie nie obniża komfortu jazdy.
Czasem mozna nie zauważyć auta stojąc na skrzyżowaniu kiedy prubuje sie włączyć do ruchu ale nie tylko to jedno auto ma tak duże słupki.
jestem bardzo zadowolony
Pełen klimatronik i tyle wystarczy, jest soper
Troszkę problem przy zapinaniu pasow jeżdżąc w kurtce ale mozna to przeżyć.
Jak na moje potrzeby jest akurat.
Przy normalnej jeździe spala tyle ile powinno.
W tej klasie nie ma auta które oferuje taka jakość i tyle wyposażenia w tak niskiej cenie.
Wszystkie użyte materiały są dobrej jakości, nie skrzypi nie trzeszczy jest naprawde super
nie miałem żadnej usterki.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]

7,1