Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Wa-wa, 15 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Silnik : Fajnie miałczy ta moja \"Hania\":))))
Karoseria : Lakier-odpryski na masce. Nie uważam tego za usterkę, bo dotyczy to większości obecnie produkowanych samochodów
2 lata temu Civik był moim marzeniem. Spełniło mi się. Jestem zadowolony. Teraz mam marzenie-Nowy ACCORD:) Za dwa lata kupię:)))
Podobno można na 2 biegu jeździć 110 km/h. Ja wydusiłem 90 i jeszcze miałem zapas-więc pewnie prawda. Rewelacyjny silnik i-vtec. I oszczędny i dynamiczny. Ocena 5
Na początku haczyła 2. Teraz jest idealnie. Myślę o zmianie drążka na drążek z serii Type R. Ocena 5
Na zakrętach-Ocena 5. Na prostej-Ocena 5. W koleinach i przy oponach 225-ocena 3.-ale to wyłącznie wina opon. Ogólnie Ocena 5
Ocena 5.Spojler podkreślam nie przeszkadza w wręcz przeciwnie pomaga-nikt z tyłu cie nie oślepia.Szerokie słupki przednie-minus Wielkie lusterka-plus Czujniki hamowania-plus Ogólna ocena 5
485 litrów pojemności bagażnika-ocena 6+ duże i podręczne schowki. niesamowite siedzenia Ocena 6+
Bez zarzutu Ocena 5
mam 186 cm wzrostu i nie narzekam. Trzeba się przyzwyczaić do wsiadania(można się w głowę stuknąć). W śroku okej-bez zrzutów Ocena 5
przy obrotach powyżej 4500obr/min jest głośno, ale fajnie brzmi. Poniżej cicho. więc ocena 5
Na trasie można zejść poniżej 5,5 l/100km W mieście 7,2 l/100km Trasa mieszana 6,8-6,5 l/100km
NIc tańszego z takim wyposażeniem się nie kupi, żadnego focusa , leona , golfa-nic. Mam wersję sport-brak tylko xenonów i skóry i szklanego dachu. Tak wszystko ma. Jestem zadowolony Ocena 5+
pęknięty przy zakrętce zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy. Wymienili na gwarancji. ocena 5
brak ocena 5

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]