Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

vedel Wrocław, 18 lat temu
Silnik 1.3 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1994
Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Jestem zadowolony w 100% Japońce to mają łeb! trochę mało schowków w środku, ale to nie szafa na narzędzia tylko zgrabne i niezawodne autko!
Silnik na gazie jest nieco za słaby (nie ma tragedii) tzn. przy wyprzedzaniu od prędkości 80km/h do 100km/h adrenalina jest podobna jak przy skoku na bungee, ale na benzynce gitarka... rwie się do wyprzedzania. Moja mała rada: Przy częstej jeździe na LPG warto raz na jakiś czas zrobić z 50km na benzynce! Ocene pozostawiam kierowcy :)
Wsteczny :( Ale podobno to standardzik w tym modelu :) No i 3 bieg :* KOCHAM GO ! Największe kopyto ma na 3 :)
Trzyma się drogi jak subaru impreza :) Troche sztywny jak na Wrocławskie drogi :)
Jak w kinie!
Spoko!
Dobre na maxa! Jak zaparują szyby to nie dłużej niż 25 sekund i sucho na szybie. Cieple powietrze z ogrzewania to kwestia 1 minuty po odpaleniu!
No na biwak troche mało, ale piknik z rodziną OK. Jak na taką małą skorupę, miejsca w środku jest full!
Po prędkości 100km/h trzeba podgłosić radio :)
Na trasie 6l LPG w mieście ok. 8l LPG Więc myślę, że OK.
Dobre autko za dobrą cenę! Japońce to mają łeb!
Nawala prawie nigdy :) Części nie są za tanie, ale i za drogie też nie są. Warto zaglądać na szroty jest tego masa. Po części na szrot warto jechać z mechanikiem!
Jak do tej pory to nie miałem poważnej usterki. No ostatnio skończyło mi się sprzęgło, ale tego raczej nie zalicza się do usterek tylko normalnej eksploatacji. Koszt takiego sprzęgła w oryginale to 900zł ale zamiennik można kupić za 600zł. W serwisie kroją za zmiane 350zł. Jak masz trochę wiedzy i zapału to zrobisz to sam :) Tam nie ma co spierdolić. Wymiana jest banalna ale dostać sie do sprzęgła to dopiero wyczyn :)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 75KM 55kW [l/100km]

6,9