Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

DarQ_WML, 15 lat temu
Silnik 1.3 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1994
Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
to moje pierwsze auto ale kocham je normalnie dla mnie super auto dla mlodego ogarnia sie je praktycznie po 15 minutach jazdy chcialem kupic bmw ale gdy wsiadlem i przejechalem sie Hania powiedzialem ze pier..ole BMW(chociaz i tak marze w przyszlosci o tym samochodzie obok mojej hanny) tak czy inaczej Hania to swietny wozek deklasuje łooople gooolfy itp.
w silniku wysokoobrotowym moze denerwujace jest czasem to ze trzeba ja krecic wysoko ale np mnie mlodego bardzo to cieszy:D u mnie brak odciecia paliwa pozwala do krecenia autka do 9 000 obrotow (co nie znaczy ze kiedys to zrobilem:) a silniczek przy 4 000 dostaje praktycznie 2 razy wiecej mocy i bardzo fajnego kopa:D:D moja 1.3 po paru mogach wskazala na hamowni wynik 86PS(KM) czyli 11 kucy wiecej jak fabryka dala a za mody zaplacilem 300zł :PP to sie nazywa tani tuning:D:D
czasem lubi nie wskoczyc wsteczny ale to w koncu rocznik 1994. inne biegi wskakuja chetnie mala sportowa skrzynia z krotka dzwignia az prosi sie o pobawienie sie nia:D np teraz w zime potrafie po calym miescie wogole nie zmieniajac biegu jezdzic ciagle na 2 :D:D
sportowe zawieszenie szerokie alu przy mojej Hani gwarantuja idealna przyczepnosc:D po pierwszej jezdzie oznajmilem ze jest to gokart:)
tu chyba wstawiam najslabsza ocene siedzi sie na lezaca bardzo nisko praktycznie nic nie widac... tak czy inaczej poznajesz auto jadac 15 minut :D plusem sa wzgledem innych osobowek spore lusterka oraz cienkie slupki boczne
troche trzeszczy ale to zawsze jest:)jest bardzo milo wszystko pod reka intuicyjna obsluga czego chciec wiecej:)
po 5 minutach od odpalenia auta przy mrozach przekraczajacych -20 mozna sie rozbierac:)
masakryczne tu jest naprawde wielki szacunek kazdy kto wsiada np do tylu mowi ile tu miejsca a z zewnatrz wyglada na taki maly:D auto bardzo szerokie i niskie:D
warczy warczy ale to akurat cieszy sportowy basowy wydech i stozek robi swoje:D
oj jak sie pozyluje to umie ona wciagnac niestety:)
za te pieniadze za ktore kupilem moja hanie na ladnych alu w elekrtyce nie wiem czy kupilbym jakas ciekawa astre czy golfa a tu mam malego gokarta:D
przy -24 na dworze padl mi aku:) odpalilem z lecjy i jest do teraz gites:D
jeszcze nie mialem ale mozna zaliczyc slabe blachy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 75KM 55kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW