Ocena kierowcy - Honda Civic IV Sedan

Sloniu, 17 lat temu
Silnik 1.6i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 1990
Honda Civic IV Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : Naprawde zrywny honda 1.6 bez problemow objezdza takie auta jak aud90 2,3l wszystkie gol 3 gti tez nie daje rady!! Naprawde zrywny silniczek i nie zawodny!
Za ta cene nie kupicie tak dobrego auta!! Naprawde fajne auto zero problemow!! Mialem opla astre gsi vw golfa2 honda w tym porownaniu wypada najlepie!! Nastepne auto tez jest honda civic tylko o 5 lat mlodsza:-) I nastepnym tez bedzie honda:)
Doskonale auto!! Nigdy mnie nie zawiodlo!! Jedyny mankament to ze lubia brac olej ale to w niczym nie przeszkadza!! Tylko trzeba to kontrolowac!! Silnik nie do zajechania rozpedza sie jak malo ktore!! Bmw 2L nie mialy szans:-)
Skrzynia biegow bardzo fajna wszystkie biegi wchodza bez problemow za wyjatkiem wstecznego ale te modele tak mialy nie uciazliwe :-)
Zbyt mocny silnik to takiej budy!! Auto rozpedzalo sie blyskawicznie ale problem byl z zatrzymaniem go!! W zakretach do puki nie zmienilem zawieszenia na sportowe za bardzo sie przechylal:) O tym ze zawieszenie nie wytrzymuje naszych drog nie ma sensu pisac bo w kazdym aucie to samo sie dzieje!
Lubia parowac szyby grzac grzeje dobrze w zimie nie zmarzlem:)
Dla kierowcy miejsca jest pod dostatkiem a reszta mnie nie interesuje!! Jesli ktos chce zrobic z tego rodzine auto to proponuje cos innego!!
Spalanie w zaleznosci od trybu jazdy potrafi spalic na trasie 6l przy spokojnej jezdzie i w miescie w granicach 7,5l 2 razy udalo mi sie uzyskac aki wynik! Przy mojej jezdzie miasto ok 8,5L-9L trasa ok 8L tylko ze mialem naprawde ciezka noge!!
Nigdy zadnych problemow przez rok wymienilem tylko 2 razy olej 2 kaplety opon ale to juz moja winna!! A tak zadnych usterek nie mialem chyba ze przepalona zarowka lamy przedniej:)
Zadnych powaznych usterek!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6i 16V 110KM 81kW [l/100km]