Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

waldekk, 17 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rok produkcji 2005
Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
naprawdę b. fajny samochód, ma drobne 2-3 mankamenty np. brak komputera, dziwaczna tapicerka siedzeń (wersja sport) ale genaralnie super, używa go żona i ona go wybrała a) ze względu na wygląd b) bo ma lusterko w osłonie przeciwsłonecznej kierowcy!!! c) dlatego że w 2005 dosyć mało go było widać na rynku ( nie tak jak masowo kupowane, typowo wiejskie: mondeo czy toyota avensis); podstawowy silnik 155 km wystarczy ale sobie bym wziął type-s 190km, niezawodny, dobrze sie prowadzi, za rok go sprzedaję, juz mam kolejkę chętnych, bo wózek jest w stanie idealnym
bardzo dobry jak na 155 km, rewelacyjnie wchodzi na obroty i ciągnie pięknie do 7000obr/min,
po prostu zajebista i tyle, 5 biegów w zupełności wystarczy a zmiana to sama przyjemność
bardzo dobry, ale.... np. moja alfa 159 jest lepsza, ktoś tu pisał ze honda pływa w zakrętach (ale może kolega nie miał powietrza w oponach bo ja tego nie stwierdziłem), fajnie sie nią jeździ dlatego lubie czasami pożyczyć od żony jej accorda choćby pod pretekstem zatankowania
tu bez rewelki, do tyłu słabo
dla mnie OK, deska funkcjonalna, nieprzeładowana przyciskami, wszystko jasne i zrozumiałe
byłoby super gdyby mozna było zamknąć nawiewy środkowe
przód Ok z tyłu wystarczy ale bez rewelacji (są więksi np Mondeo) ale nie o ilość miejsca chodzi w tym samochodzie,
super, naprawdę
sr w mieście 11, na trasie 8-9 przy spokojnej jeździe
na 6
2,5 roku , lekko ponad 30000 km i nic i jestem pewien że za 3 lata i następnych 50000 km będzie tak samo ( tylko że o tym przekona się juz ktoś inny)
jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW [l/100km]