Ocena kierowcy - Honda Accord VI Sedan

Darek_Nl, 13 lat temu
Silnik 1.8 i 136KM 100kW
Rok produkcji 1999
Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : 1,8 Vtec to naprawde konkret.. auto nigdy mnie nie zawiodlo a napomne o tym ze czesto robie tracy Holandia-Polska, Polska-Holandia poniewaz pracuje w NL i na codzien pooruszam sie przewaznie po drogach holenderskich...
Hanie posiadam juz 3 lata..kupilem czytajac m.in opinie posiadaczy na autocentrum i mniej wiecej nimi sie sugerowalem dlatego i teraz chcialbym pomoc wystawiajac swoja opinie bo i ona moze sie przydac kiedys komus przy zakupie... nie moge powiedziec zlego zdania o tym aucie..nigdy nie zawiodlo mnie w trasie..zawsze gdy wyjezdzam gdzies moge liczyc na jego solidnosci i bez awaryjnosci:) Posiada fajne wlasciwosci jezdne zwlaszcza przy gumach 16 205 troche szumi w aucie ale auto prowadzi sie znakomicie, na zakretach wrecz jak przyklejone:) 150-160km/h na autobanie ciagle przez 1300 km to nie jest predkosci meczaca to autko a zwlaszcza kierowce:) a przy tym 12l gazu na 100km to chyba nie jest duzo bynajmniej dla mnie.. Na wiosne planuje zmienic hanie chociaz 3 lata bez awaryjnej jazdy z tym autem nauczylo mnie nie dokladania do napraw ani czesci zamiennych..do tego troche mi jej szkoda sprzedac bo boje sie o to zeby nastepne moje auto nie bylo jakas skarbonka bez konica... chce ja sprzedac tylko dla tego ze mam male marzenie od dziecinnyc lat i chcialbym je wkoncu zrealizowac a do tego sprubowac jazdy czyms duzym z silnikiem diesla...nastepne---->BMW X5 3.0d 213km okolo 2004r:):):):)
wedlug mnie jest wszystko ok:) niezawodny silniek 1,8Vtec 136 km radzi sobie calkiem dobrze:) ehh a do tego od 4 tys obrotow mozna poczuc urok tego autka:) no i oczywscie cichutko pracujacy silnik naprawde robi wrazenie
mi pasuje:) bez problemowy manual:)
oponki 16 205 sa dobrym wyborem...auto prowadzi sie doskonale zwlaszcza jezeli chodzi o jazde po kretych drogach..wrecz jak przyklejone:) poprzedniu mialem astr I i jezdzac tym autem przez pierwsze miesiac bylem poprostu w szoku :)
jest wporzadku.. mi nie przeszkadzalo nic:)
jest ok
przez rok czasu meczylem sie ze slabym nawiewem i latwo parujacymi szybami...ale po wymianie filtra kabinowego przeciwpylkowego dmucha i grzeje bardzo dobrze
mam 193 cm wzrostu i napewno siedzi mi sie duuuuzooo wygodniej niz w pasacie B5 :) chociaz osoba za mna juz ma duzo mniejsza radosci z jazdy powodem tego jest mocno odsuniete siedzenie do tylu heh ogolnie jest ok chociaz komfort jazdy poprawia domontowanie jakiegos fajnego pod lokietnika :)
bylo by moze bardzo dobrze gdybym jezdzil na seryjnych oponach...no ale coz..jednak slychac szum w aucie...cos za cos:)
oby tak dalej zadnych powaznych napraw ani usteres nie bylo:) zuzycie lpg to 12 litrow przy konkretnej jezdzie na autostradzie 140-160 km..a przecieztnie pali mi 10l na 100km
Jest ok chociaz nie kupilem nowki tylko uzywanego:)
Użytkuje moja Hanie juz 3 rok i jak do tej pory złego slowa o niej nie moge powiedziec:) Moze to dlatego ze nie jestem strasznie wymagajacym uzytkownikiem..
3 lata zero powaznych usterek..jedyne co wymienilem przez ten okres to krokowy ale sadze ze 80 tys na instalacji gazowej moglo miec z tym cos wspolnego:) o olejach i czesciach eksploatacyjnych nie wspominam bo to norma:) poza nic tylko lac i jezdzic:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 136KM 100kW [l/100km]

9,5