Lista ocen Ford Transit VI (60)

2,5
~Zawiedziony
Kombi SWB 2.2 Duratorq TDCi 140KM 103kW
do przejechania 50000 było ok,ale teraz pojawiają się często problemy z wrzuceniem biegu. (Skrzynia biegów)
~Lechu
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jestem z niego zadowolony, i to nawet bardzo, tani w utrzymaniu i jest bezawaryjny, troche plastiki kiepskie ale mechanika silnik elektryka bez zarzutu , polecam auto każdemu kto myśli o zakupie na pewno nie bedzie sprawiał kłopotów, jazda , jazda, i jeszcze raz jazda - silnik trwały i zawieszenie bardzo dobre
2,5
~Jacek
Podwozie z podwójną kabiną MWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nigdy więcej, stosujemy te samochody do serwisowania naszych produktów w całej Polsce. Posiadaliśmy trzy egzemplarze z różnych roczników. Najlepiej i najdłużej u nas wytrzymał model z 2001 roku najstarszy, do dziś nim jeździmy, najkrócej mieliśmy ostatni model. Model z 2006 roku zaczął rdzewieć po pół roku posiadania (samochody kupowaliśmy zawsze nowe). Dużo małych usterek w ostatnich modelach ten sam problem: pada silnik. Samochody były... (Silnik)
~Wojtek237
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
fajny samochód, pracuje na nim już 3 lata i nic się nie dzieje, mam dwoje drzwi rozsuwanych bocznych bardzo wygodnie załadować różne rzeczy, szybki mam z dwóch stron i 6 foteli. Dobrze się prowadzi i wygląda, wygodne auto nawet dla dużej rodziny, spalanie w normie bez szału ale i nie ma tragedii. POLECAM
~Sylwestr
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
bardzo dobre solidne auto , polecam każdemu kto chce długo jeździć i bez awaryjnie, zawieszenie bardzo trwałe, silnik ma dobre opinie , tanie części zamienne , jest ich dużo , klocki hamulcowe są też tanie, spalanie w normie.
4,1
~Ireneusz Mleczko
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Kupiłem auto z drugiej ręki przy przebiegu około stu tysi , z książką serwisową i kompletem dokumentów nie z komisu ale od osoby prywatnej niby mały przebieg może nie oryginalny ale zrobiłem już 60 tysi i zero problemów śmiga jak ta lala, wszystko chodzi bardzo dobrze. Jestem z trnsita bardzo zadowolony.
~Krzysztof
Kombi SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
doskonałe wyposażenie jak na tą cenę auta, inne marki z tym wyposażeniem lekko 20 tyś więcej
2,9
~arcys123@o2.pl
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Od nowości samochód nie pracował równo (skakał na obrotach). Byłem cztery razy w serwisie i nikt nie potrafił tego zdiagnozowac. zawór odcinający paliwo trzeszczał już po pół roku użytkowania i też nie potrafili tego usunąc ( mówili tylko, że ten typ tak ma). (Silnik)
~Marian 888
Van MWB 2.4 Duratorq TDCi 100KM 74kW
dla mnie bardzo dobre auto, nic się nie psuje jezdzi jak wściekły, oprócz oczywiście plastików wszystko jest ok. polecam auto godne polecenia
~BEN
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
silnik buja do przodu z reszta JAK SIĘ DBA TAK SIĘ MA I DO PRZODU TYLKO PILNOWAĆ POLECAM !!!!!!!!!!!! SAM POKONUJE TRASY I BEZ PROBLEMU (Silnik)