Ocena kierowcy - Ford Scorpio II Kombi

ckmot@onet.eu, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1995
Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Doskonałe auto. Mój egzemplarz bezawaryjny, bez korozji. Super wykończenie, pełna elektryka. Świetne auto! Polecam ten samochód, ale sprawdzony od Niemca a nie z Polski bo polskie są pozajżdżane (może nie wszystkie, ale znacznej większości)
Cichy, bezawaryjny - stosunkowo mocny jak na 8V i taką dużą masę auta
Nic dodać, nic ująć - skrzynia dobrze zgrana i biegi wchodzą precyzyjnie
Układ jezdny fantastyczny! Z jednej strony miękki, ale nie za miękki - idealnie wybiera nierówności, a w zakrętach trzyma się super. Nic nie stuka, nie puka - cisza
Jak na tak duży samochód - widoczność super
Wnętrze i wykończenie super - wygoda - wszystko sensownie ułożone na desce, czysto jasno i klarownie oraz wygodnie i z pomysłem - dla mnie super.
Bardzo szybko i skutecznie grzeje, boczne szyby kierowcy, przednia i tylna - nie parują - boczne pasażerów tylko parują. Klimatyzacja w lecie bardzo dobrze chłodzi - do tego jest jeszcze elektrycznie sterowany szyberdach - ogólnie super.
Super wygodne auto - ja mam 186 cm wzrostu i nawet z tyłu było mi wygnie przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach
Bardzo cichy samochód - nawet przy 110 km/h w moim egzemplarzu jest baardzo cicho - można spokojnie rozmawiać szeptem.
Nie narzekam na ekonomiczność mojego egzemplarza, jednakże znam bardziej ekonomiczne pojazdy. Jeżdżę na gazie i w mieście (Warszawa) spala mi około 13 litrów LPG na 100 km
Świetny samochód za nieduże pieniądze (ja dałem za swój 6000 zł)
Wymieniłem jedynie żarówkę w przednim reflektorze.
żadnych poważnych nie było.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 115KM 85kW [l/100km]

12,0