Ocena kierowcy - Ford Probe II

donchicho@interia.pl, 19 lat temu
Silnik 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Rok produkcji 1996
Ford Probe II 2.5 V6 24V 163KM 120kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
To , że gwiazdeczki (prawie wszystkie)się oglądają to OK . Ale jeszcze nie wiem czy się cieszyć czy nie gdy faceci robią to samo :)
Zanim się nie rozgrzeje(szczególnie zimą) zdarza mu się nie równa praca . ale to prawie nie wyczuwalne
Polecam nalać dobrego oleum :) oraz dodatku uszlachetniającego
Trochę twardo . Ale ten typ tak ma . Na koleinach wymaga szczególnej ostrożności - przy kapciu 225
Nie wiem czy nie jestem za niski - 170cm Przód ciężko widoczny . Przy wąskich wjazdach muszę zmieniać pzycję lusterek aby widzieć boki
Wszystko w zasięgu ręki , jasne i klarowne
Latem super - wiadomo klima w standarcie . Może brakuje automatu do regulacji temperatury we wnętrzu . Zimą - zobaczymy . Przy zerze na zewnątrz i ogrzewaniu na maxa nie idzie wysiedzieć
Jeżdżę sam albo z gwiazdeczką . Żadna nie narzekała . Z tyłu napewno więcej miejsca niż w poldku.
Szelest to zbyt wiele . Nie zmieniałem konfiguracji wydechu . Przy fabrycznej autko jest cichutkie do 180 .
Helmutowo trasa - 6,5 na 100km przy prędkości nie przekraczającej 120km/h. Polska - 7 na 100km przy prędkości nie przekraczającej 120km/h. Miasto - 8 na 100 km - jazda delikatna i 9 - ostrzejsza . Jak na ten wozik , części bajecznie tanie (trzeba wiedzieć gdzie szukać) . W przypadku napraw blacharskich nie polecam zatrzymywania się w samym warsztacie - każdy blacharz chce zedrzeć za sam wygląd samochodu
Dodał bym jeszcze jedną gwiazdkę . Samochód kupiony "za grosze" w Helmutowie. Wielce wypasiony (może brakuje elektronicznej kontroli trakcji) . JAZDA PROBASKIEM TO MIŁE UCZUCIE
Nic dodać nic ująć . To tak jak by dyskutować z Bogiem o istocie doskonałej . Chociaż gdyby palił np.2l / 100km :) - Ale to już nie był by Probasek
:) Woskowanie , wydmuchiwanie pyłu z uszczelek okiennych , DOLEWANIE PALIWA , odkurzanie ,

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 24V 163KM 120kW [l/100km]

7,2