Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Hatchback

Marcin, 14 lat temu
Silnik 2.2 TDCi 155KM 114kW
Rok produkcji 2005
Ford Mondeo III Hatchback 2.2 TDCi 155KM 114kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamika na każdym biegu a przy tym bardzo niskie spalanie.
Ford mondeo jest bardzo dobrym samochodem, lecz nie można na nim oszczędzać tzn. dbać o układ napędowy stosująć filtry( paliwa !!!!) oraz przede wszystkim paliwo bardzo dobrej jakość.
Bardzo dobra charakterystyka pracy. Silnik ciągnie juz od niskich obrotów, a jego elastyczność powala na kolana.Jest bardzo cichy i ekonomiczny jak na tą pojemność i moc.
Skrzynia biegów choci precyzyjnie.
Od zawsze wiadomo, iż ford słynie z doskonałego prowadzenia. Od momenty, gdy stałem się posiadaczem tego auta sam o tym się przekonałem. Samochód prowadzi się jak po szynach, nie odchyla się znacząco na zakrętach.
Bardzo dobra.
Wszystkie przyciski na swoim miejscu. Nie trzeba niczego szukać wszystko odbywa się instynktownie.
Czasami są problemy z parowaniem szyb tylnych, gdy w samochodzie snajduje się większa ilość osób:(((( poza tym bez uwag
W porównaniu z samochodami o podobnych gabarytach przestrzeń dla pasażerów przednich i tylnych bardzo duża no i ten kufer:))))))))))))
Bardzo dobre.
Biorąc pod uwagę moc tego samochodu oraz piękny moment obrotowy, którym te auto dysponuje........ Ja byłem bardzo miło zaskoczony....
Sądzę, iż w tych pieniądzach jest to samochód godny polecenia.
Brak
brak