Ocena kierowcy - Ford Mondeo Vignale Liftback

Frank, 4 lata temu
Silnik 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Rok produkcji 2018
Ford Mondeo Vignale Liftback 2.0 EcoBoost 203KM 149kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Mam auto 2.0 (203KM) mam do pracy około 32 km w jedną stronę + 3km szkoła dziecka. Czyli dziennie około ~70-80km. W tym jakie 23 po autostradzie, auto pali ~ 9.5 litra lecz przy takiej masie i wielkosci to jestem z niego b.zadowolony. Polecam.
Samochód wybrany racjonalnie. Chciałem auto wyglądające ładnie i nowocześnie, zarazem komfortowe a jednocześnie rano muszę zawieść dzieci do szkoły i przedszkola. Chciałem również auta wygodnego w korki i dynamicznego w trasie. No i mam Vignalke - używam jej od lipca 2018 i aktualnie mam 40k przebiegu. Ogólna moja opinia na temat tego auta w skali 0-10 to 9,75. Wcześniej jeździłem Verso oraz E220. te -0,25 to za wykończenie bagażnika tzn. oczekiwałem że wnętrze bagażnika też będzie tak dopracowane.
Dwa foteliki na tylnej kanapie to żaden problem, miejsca jest tyle, ze dzieci nie muszą obcierać bucikami o przednie fotele
Mega fajny samochód w tej kwestii
Auto wybierałem kilka miesiecy za 170k naprawde nic sie lepszego nie znajdzie, fotele grzane/wentylowane/ i masowane - bajeczka. Styl wykończenia wnetrza na 5+
Dwa razy wymieniałem lampkę oświetlającą tylną tablicę rej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 EcoBoost 203KM 149kW [l/100km]

9,6