Ocena kierowcy - Ford Focus III Hatchback 5d facelifting

Artur, 2 miesiące temu
Silnik 1.5 TDCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2017
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Kupilem autko ok. 2 lata temu od 1 wlasciciela z PL salonu z przebiegiem ok 160k . Wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic , jedynym mankamentem, wada, jest zywotnosc skrzyni biegow . Lub byc moze slabych mechanikow regenerujacych teze., wokolicach Zielonej Gory . reszta to drobnostki. Autko jest ok
bardzo fajny jak na 120 km. Zwawy w kazdym przedziale obrotow. Nie zawiodl mnie jeszcze. Cichy.
gdyby nie to ze 2 razy regenerowana , a daja tylko pol roku gwarancji na regeneracje , to bez zarzutu
swietny. Nie mam natury rajdowca .
Jak zawsze , kwestia gustu
Zawsze moze byc lepiej ale narzekac tez nie bede. Do tylu wolalbym miec lepsza widocznosc
raczej ok. Za krotki podlokietnik, wloty powietrza w pionowezamiast poziomych,uchwyty w drzwiach z pseudo wneka , ktora jest za mala na cokolwiek. Ale to wszystko drobiazgi
dzialanie ok ,lecz pionowe wloty powietrza to zle rozwiazanie
Mam 177 cm jak dla mnie ok. Oczywiscie nie pogardzilbym wiekszym wnetrzem , lecz kazdy widzi co kupuje
Uwazam ze na te klase, pojemnosc itd , bdb
spalanie ok
ta skrzynia . Ona mnie meczy. 2 razy robilem za 1 od razu sprzeglo i dwomasa( ale to ok wiadomo ponad 160k) ale 2 raz mnie rozczarowal 1,5 roku a tu zonk.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TDCi 120KM 88kW [l/100km]

5,7