Ocena kierowcy - Ford Focus II Hatchback 5d

Łukasz, 18 lat temu
Silnik 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Rok produkcji 2005
Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
doskonały kompakt bardzo gorąco polecam, mozna sie zakochać!
Bardzo elastyczny, rowno i kulturalnie pracuje i bardzo bardzo cicho jak na tdci ;)
Skrzynia biegów świetna w połączeniu ze sportowym zawieszeniem, przełożenia w sam raz:)
Jak to w focusie miałem przed tym focusem, focusa I i również doskonmały układn jezdny!
Dość dobrze choć nie rewaelacyjnie. W wersji 5 drzwiowej wydaje sie jakby tylbe słupki wraz z bagarznikiem nigdy sie nie kończyły!
Bardzo dobrze, schowku w sam raz wszędzie blisko i dobrze rozmieszczone przemyslany kazdy szczegół ! wkoncu to niemiec prostota i funkcjonalność.
Dość dobrze nie ma co narzekać ale jednak w zimie przy duzych mrozach mogłby sie szybciej nagrzewać!
Duzo wolnego miejsca szczególnie sprzodu nmie jestem, niski mam 192cm wzrostu i siedząc z tyłu nie mam na co sie skarżyc.
BARDZO BARDZO BARDZO CICHO pomimo iz to diesel.
hmmm w porównaniu do poprzedniego focusa w wersi tdci 1,8 ,109km, to ten ma mniejsza pojemnosc a o dziwo wiecej pali ! moze te 6 kucy wiecej robote robi chociaz watpie ale badz co badz depcze wszędzie i jak tylko sie da i spalil mi 6,8 najwiecej , to chyba nie duzo co:)?
hmm zalezy nie wiem ile kosztuje podstawowa wersja ale moj kosztował 98 tyś ale cos za cos ma prawie wszystko! komputer, 6 poduszek, aluski, czujnik świateł, czujnik deszczu, szyba pochłaniająca uv, radio cd forda, sportowe zawieszenie, reflektroy adaptacyjne, i wielee wiele innych więc chyba nie wyszedlem na tym źle ! pozdrawiam!! i polecam! wiem, bo naprawde sporo kilometrow rocznie robie i moge duzo powiedziec:)! duzo lepszy od poprzednika!!
Świetnie nic nie puka nic nie stuka autko nie ma roku a juz bylem na 3 przegladzie ma lekko ponad 60 tysiecy i nic :) no prócz niewielkiego wycieku oleju ale to przez niedoklejenie uczelki w czasie produkcji hmm co ja mowie to nawet nie byl wyciek poprostu dopatrzyli sie ze niem jest do konca podklejona a tak wszysko okiiii:)
nicccc!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW [l/100km]