Ocena kierowcy - Ford Focus II Hatchback 5d

Pituś, 3 lata temu
Silnik 1.6 Duratec 100KM 74kW
Rok produkcji 2007
Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
kupiłem samochód z polskiego salonu, kupiłem od 2 właściela kobiety. przez 3 lata zrobiła niecałe 2000km. martwiłem się, ze dużo stał i jak zacznę go używać się zacznie wszystko sypać. jednakże okazało się, że wszystko śmiga. zrobiłem nim nie całe 30tys. jestem zadowolony. mógłbym kupić drugi raz dane auto. jedynie co mnie drażni to głośno chodząca skrzynia biegów, ale mechanik (niby sprawdzony,polecany na forach) nie stwierdził usterki.
chodzi dobrze. jak się wkręci na obroty to śmiga żwawo.
trochę hałasuje, zastanawiałem się, czy to nie przypadkiem sprzęgło, ale mechanik nie stwierdził wad. czasem lekko zachaczy na 3 biegu. ogólnie ok.
super. skręca dobrze i ma pewne prowadzenie.
kupiłem od kobiety, która przez 3 lata zrobiła ok 2000km, auto stało na ogólnym parkingu. jest kilka rys, ale nic się z nimi nie dzieje. podwozie czyste od rdzy. jedyna mała rdza na prawym przednim błotniku w okolicy śruby podtrzymującej nadkole.
jest ok. nie stwierdziłem większych problemó
ok
mam wrażenie, że auto bardzo szybko się nagrzewa
dla mnie wystarczająca, jedyni bagażnik jest dla mnie za mały. (trzeba było kupić kombi) ;P
jestem czuły na hałasy i mi przeszkadza trochę, ale z drugiej strony wiem, że to nie merc klasa S, więc ma co wybrzydzać
mało się psuje, koszty odpowiednie do klasy auta.
jak najbardziej jest ok
czasem zdarza się, że nie zapali, jak stoi pod górkę. wystarczy ruszyć nim na kilka cm i odpala od razu.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Duratec 100KM 74kW [l/100km]