Ocena kierowcy - Ford Focus II Hatchback 5d

Tag, 13 lat temu
Silnik 1.6 Duratec 100KM 74kW
Rok produkcji 2007
Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Inne : NIC pozytywnie ale negatywnie bardzo dużo, tym bardziej, że jeżdziłem jego poprzednikiem Focusem I i było o niebo lepiej.
Karoseria : Rdza
Układ elektryczny : Cewka
Układ hamulcowy : ABS
Żal mi tego, który go kupi ode mnie - mam już nazbierany szmal na jakiś normalny samochód.
Strasznie dużo pali, bardzo głośny.
Jedyny plus tego autka.
Widać.
W mojej wersji (Silver Plus) nie ma np schowków w drzwiach tylnych, nie ma oświetlenia z tyłu w kabinie, wytarły się siedziska, raczej beznadzieja.
Grzeje i chłodzi.
Bez rewelacji.
Nigdy nie jeździłem głośniejszym samochodem, w serwisie mówili, że się dotrze, i tak dalej - NIC Z TEGO. Jest zdecydowanie głośniej niż w każdym innym samochodzie tej klasy.
W mieście pali 11 litrów na trasie 9, za \"odblokowanie\" czujnika ABS (bo się zaświecił) w ASO zapłaciłem 180 zeta, wycieraczki 230 zeta, pokrowce na siedzenia (bo jak już pisałem tapicerka się wytarła) 530 zeta.
Jak kupowałem, wydawało mi się, że jest dobrze, ale trzeba było nawet dopłacić i kupić coś innego.
Holowali mnie już po 10 tyś km - cewka, potem ABS, stuki, klekoty... daremne.
ABS i cewka to chyba poważne usterki - acha wyłączył mi się silnik ni z tego ni z owego przy 130km/h - serwis - wszystko O.K. to przypadek, i zardzewiała klapa bagażnika - serwis O.K. naprawimy, ale na naprawę trzeba zostawić auto na dwa tygodnie, a przy naprawach blacharskich pomimo pełnego ubezpieczenia, asistans itd samochód zastępczy się nie należy AUTO BOSS Chorzów - nie pozdrawiam.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Duratec 100KM 74kW [l/100km]

9,4