Ocena kierowcy - Ford Fiesta II

Endrju_gg6910449, 15 lat temu
Silnik 1.6 D 54KM 40kW
Rok produkcji 1986
Ford Fiesta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1989 - Oceń swoje auto
Silnik : poj 1.6 moc 50 koni (goły bez Turbo) wydaje sie mało mocy jak na pojemność, ale dzięki temu jest niewyżyłowany co przy regularnym podstawowym dbaniu o niego, czyni jednostke napędową poprostu nieśmiertelną w każdych warunkach i odległościach. zawieszenie też mnie mile zaskoczyło :)
Inne : raz mi pociekło z chłodnicy sam nie wiem czemu, Naprawa w trasie trwała 15 minut i zakończyła kłopot na zawsze
Inne : nie przypominam sobie żadnych innych usterek nawet przez 7 lat uzytkowania przez mojego Tate
dałbym Doskonale bo autko moim zdaniem i doświadczeniem doskonałe technicznie i lepsze bycnie może, jednak rocznik robi swoje. Niektórzy dostrzegają w nim coś fajnego, Laicy uznają go za starocia :) ale wkładając w niego ok 2000zł i 3 miesiące remontu - a raczej gruntownej odbudowy w 100% (konstrukcja nośna, podłoga, blacharka, lakier, zawieszenie, wnętrze, silnik Napęd) jest starociem w stanie Salonowym :)
od kultury pracy silnika nazywam go \"grzechotka\" :)
dobrze ale nie ma rewelacji
Bajka :)
nie bede nigdy narzekał
7 niebo :D pojemna, wygodna bardzo, przeciętne osiągi przy porażająco niskich kosztach
nie ma nic do zarzucenia, a w zimie bez żadnych kłopotów
nieoczekiwanie bardzo dużo miejsca :)
własnej koncepcji i wykonania bardzo dobrze sie spisuje :)
miasto 5,5 trasa 4,0 przegląd 100 zł ceny części śmiesznie tanie :D
jakość / Cena - Świetnie ale Cena śmiesznie mała (kupna jak utrzymania) jednak prestiż bardzo niski :) ale mi to nie przeszkadza :)
nie ma ich za wiele więc nie ma sie co psuc :D
najpoważniejsze usterki są ogólnie średnimi usterkami :) bardzo solidne i wytrzymałe autko :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 D 54KM 40kW [l/100km]

3,5