Ocena kierowcy - Ford Escort VII Hatchback

Kamil_Krasnik_F, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
no polecil bym da sie poszalec zrywnee jest wiecc mlodzi sie ucieszaaa
Jak na te mase auta calkiem calkiem tylko najlepiej jak sie wkreci powyzej 3tys/obr/min wtedy juz idzieeeeeee do przodu ale jets ok
Skrzyniaaa ok moze nie raz wsteczny cos nie chce wejsc ale zadkooo ,moze 5 troszke jak by chaczyla czasami ale moze to wina linki slabo podciagnieta
Hhmhmhm co by tu napisac moze to ze jak wymienilem amortyzatory jest spoxik bo wczesniej byla porazka a teraz w zakrety aby plynie :)
Z zprzodu ok ale do tylu troszki gorzej kwestia przyzwyczajeniaaa siee
Co do ergoomiiiii bez zarzutow
Ciepleee ladnie grzejeeeee po przejechaniu jakies 3km i jest elegancko a chlodne powietrze hmhm w lato nei daje rady:(
Miejscaa z przodu jak dla mnie jest dobrze gorzej za fotelem kierowcyy hehe dla dziecka miejsce ale trzeba wziac pod uwage ze mam fotel daleko i lubie wygodnaa jazde a nie meczarnie za kolkiem
No roszki s;ychac do 3 tys a pozniej jest juz fajnieeee
Hmmm tutaj o troszki jets slabo gdyz tak w cyklu mieszzanym to pali mi okolo 9-10 litrow i ciezko mi zejsc naizej na trasie nie wiem bo nie jezzdze w dalsze trasy ale tak jak zauwazylem to za duzo jak na motor 16.16v moglo by byc mniej o 2 litry / min co do napraw kompletny rozrzad rolki,pasek,315zl amortyzatory tyl, 120ssztuka wloskie tansze ale daja rade , odboje do amortyzatorow 80 zl , sprezyna 110 zl /sztuka ,pompa wody 136zl a tak to z tych rzeczy co kupilem no nie jest taniee ale kupic trzeba:)
jak na rocznik i 95 maj model km7 kupilem za 6000l w pazdzierniku a wyposazenie jest moze nie pelne ale jest spoczko wiecc nie wiem co innego w tej cenie by kupil
No jak narazie odpukac chodzi i jedzie aby lacc benzynke:)
brakkkkkkkkkk

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 90KM 66kW [l/100km]