Oceny Ford Escort VI Hatchback 1.4 71KM 52kW 1992-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Escort VI Hatchback 1.4 71KM 52kW 1992-1995

~Kleju16v
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie narzekam nigdy mnie nie zawiódł, w zimę większość osób nie mogło odpalić swoich samochodów ja nie miałem z tym problemów, ogólnie bardzo dobry samochód dla młodych osób którzy chcą jeździć samochodem niedrogim w kupnie i w eksploatacji
~boczek-86@tlen.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jezeli ktos ma chec kupic ten samochod ze wzgledu na niska cene (25oo zl tyle mnie kosztowal) to smialo mozecie doliczyc drugie tyle na naprawy:( nikomu nie polecam tego samochodu. lepiej pozbierac troche wiecej kasy i kupic cos lepszego. ten samochod to istna studnia bez dna,
~dario218wp.eu
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Autko extra lubie depnąć jesli musze i moge pali okolo 7 l na 100 po mieście troszke korozji ale szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla i jest ok pozatym musze kupić sobie coswortha bo obecnego co mam daje mojej kobiecie prosze o kontakt telef. 792641109 kupie zdecydowanie siory po trasie około 6.5 na autobanie
~ stepidar@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Rozsądny koszt, przyzwoity wygląd, dobra trakcja jazdy, prosta budowa i diagnoza, po 12stu latach niewiele się zestarzał (przebieg tylko 83tys). Korozji nie widać (garaż) nawet pod spodem. Trochę kłopotów z systemem regulacji zapłonu na LPG ale reset komputera załatwia sprawę.
~FordFan
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Uważam że konkurencyjne auta Opel i zwłaszcza VW, nie oferują niczego więcej, a kosztują znacznie drożej. Gdybym jeszcze raz miał kupić auto, to wybrałbym escorta. Trzeba uważać na auta powypadkowe i wysłużone. Ja swojego szukałem kilka miesięcy. Z niemiec został sprowadzony bez pośredników, tak że widziałem co kupuje. Jeszcze jedno, to nie prawda, że wszystkie auta z niemiec są super zadbane, teraz bardzo dużo z nich to graty, ja żeby znaleźć...
3,8
~Pawel
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak na tą klasę auta w środku wygląda całkiem przyzwoicie. gdybym tylko mial silnik 1.6 16V byłoby idealnie. Auto stosunkowo dobre i nie drogie w eksploatacji. wygląd zewnętrzny też nie budzi zastrzeżeń.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~marmisia
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jest OK, 8 latek ma, 1,5 roku nim jezdze i zmieniam tylko olej, paski, filtry itp. Raz mialem problem z cylinderkiem hamulca, ale wymienilem (25 PLN) i jest OK. A jeszcze katalizator w srodku mi sie chyba rozlecial to go wywalilem i akumulator juz niestety tez musialem wymienic.
3,7
~dobron@klienci.pkobp.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie dobry samochód, dobre siedzenia welurowe ( latem nie najlepsze ), sprawnie działające wspomaganie kierownicy, stosunkowo niezawodny-właściwie nigdy mnie nie zawiódł, a drobne niesprawności nie wpływaja na ocenę ogólną.
~mexykanin500
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Generalnie bardzo fajny samochód, gdyby nie to że tyle pali.
~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Autko, poza spalaniem, jak najbardziej w porządku. Nie wymagajmy w końcu cudów od auta, które ma 17 lat na karku.
Ford Escort VI Hatchback