Ocena kierowcy - Fiat Uno II

volarz, 18 lat temu
Silnik 1.0 i.e 45KM 33kW
Rok produkcji 1997
Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
fajniutkie autko jak na pierwsze autko w karierze szczegolnie dla mlodych kierowcow, latwo sie prowadzi i jest tanie w eksploatacji.
Dość cichy fajnie pracuje ;) to UNO FIRE
jak nie jest rozgrzany to biegi ciezko przeskakuja szczegolnie 1 i 2a pozniej jak juz sie przejedzie z !km to wszystko ok biegi mozna jednym paluszkiem zmieniac;)
fanie sie prowadzi, bardzo latwo bardzo dobry wozik do nauki polecam dla mlodych kierowcow
wielka szyba z jedna wycieraczka ktora zapierdziela strasznie szybko heheh;)
dosc wolno sie nagrzewa, ale jak juz sie rozgrzeje to jest jak w saunie jak da sie na maxa ogrzewanie na 2;)
ja jestem wysoki i mam malo miejsca na kolana, ale w 4 osoby spokojnie mozna sobie jezdzic
dosc cicho chodzi silniczek ale nagrzewnica na 2 to wyje i malo efektu daje jak autko jest nie rozgrzane
jak na taki wozik nie jest zle
ja kupilem mojA czerwona strzałe za 4000zl i uwazam to za bardzo dobry interes, bo jezdzi mi sie super. Autko naprawde bardzo latwe w obsludze prostrzego juz sie nie da zrobic;)
narazie wszystko ok czesci tanie bo to polski fiacik jest heheh;)
no zawiodl mnie raz jak alternator mi sie popsul, no ale po przebiegu 120 tys trza by wymienic szczotki ja tego nie zrobilem i mialem za swoje hehe a no i byl jeszce wahacz do wymiany ale o tym wiedzialem jak kupowalem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i.e 45KM 33kW [l/100km]

5,7