Ocena kierowcy - Fiat Uno II

bartes@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 1.0 i.e 45KM 33kW
Rok produkcji 1999
Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Inne : pozytywnie?? pozytywnie mnie zaskoczyło że po zapłaceniu za niego 4700, włożeniu 2 tys, udało mi się go sprzedać za 4200.. Taaak!! to jest pozytywne!! to auto jest tak slbe ze ja nie chcialem odzyskac kasy - ja chcialem stracic, byleby sie go pozbyc..
Karoseria : ja sie zastanawiam czy oniich nie malowali dlatego zeby przykryc ze byly zardzewiale fabrycznie..
Zawieszenie : cały czas jakieś problemy z zawieszeniem.. to nie na nasze drogi.. auo nadaje sie raczej na zakupy - jako wózek w sklepie a nie na nasze drogi
Przeniesienie napędu : skrzynia biegów ... no to jest kwintesencja zła i złośliwości..
Odradzam komukolwiek!!!!!
mały, dużo palący, łatwopsujny, nieelastyczny, dramatyczny..
ciągłe roblemy z wrzucaniem biegów - a magicy łapali się za głowy nie potrafiąc mi pomóc
przeciętny... tzn ze nie jest nawet odrobine blisko dobrego
tutaj nie mam zastrzezen. auto male, male slupki, widocznosc dobra..
tutaj niestety znowu przecietnie
brak nadmuchu cieplego powietrza z cetralnej konsoli... no to trzeba byc mega mozgiem, planujacymzabicie ludzkosci na zawal serca zeby cos takiego wymyslic. auto potrzebuje dobrych 5km zeby sie nagrzac.. szkoda tylko zew lecie potrzebuje pol roku zeby ochlonac..
dla kierowcy przecietnie.. tak samo z tylu..
nie jest zle.. przy wszystkich oryginalnych wyciszeniach - silnik slychac tak jak kosiarke spalinową sąsiada (przez zamkniete okno)
przesada.. auto pali duuuużo za dużo.. setki regulacji, pomiarów, podłączania pod komputer.. wymiany coraz to innych czesci.. a spalanie i tak podobne do audi b4 2,0
te auta powinny być wysyłane do wrogów - niech oni się martwią i wydają swoją kase.. Nie kupujcie.. jesli macie mozliwosc otrzymania go od rodziny - nie bierzcie - ktos wam robi na zlosc!!!
non stop coś pada.. jak nie zarowka, to bezpieczniki wywalaja, jak nie coś to coś innego.. studnia bez dna..
ten akurat silnik ma małą przypadłość - JEST DO KITU!!! idźcie do dowolnego magika od fiatów to wam powie - DRAMAT i TRAGEDIA..

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i.e 45KM 33kW [l/100km]

8,6