Oceny Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000

Najnowsze oceny Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000

2,9
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Wspaniały wybór dla osoby która oczekuje od samochodu przemieszczania się latem z punktu A do B i nic więcej.Dla osób które oczekują taniej jazdy przyzwoity a dla osób które chcą coś więcej (sprawne wyprzedzanie, komfort , itd.) Jest to wybór słaby
3,4
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Generalnie auto w porządku. Tanie i dobre. Niezbyt komfortowe i niezbyt ładnie wykończone, ale jeździ praktycznie bezproblemowo. Mało poważnych usterek. Na bezwypadkowym aucie korozja bierze każdy element. Lato czy zima - zawsze zapala. Jedynie ta wtopa z nawiewami - zimą ciepłe powietrze można sobie puścić tylko na szybę lub nogi :/
~zbylo
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Doskonały samochód! w grudniu 2007 dałem za niego 3800zł. Odrazu wymieniłem standardowo rozrząd z napinaczem,paskiem alternatora i pompe wody bo była nieszczelna (czesci+robocizna = 300zl.Dp tej pory jedyna usterke jaka musialem usunąc to wymiana tylnego cylinderka za ...20 zł. Silnik jak stare wino,pali z kopa,niezawodny.Zawsze dotarlem na miejsce i z powrotem,nigdy mnie nie zawiódł zawsze wyszedł z najwiekszej opresji na medal.Za ta cene to...
3,8
~Mirek lat 43
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Za pieniądze które dałem to nic lepszego bym nie otrzymał. Kilku znajpmych za te pieniądze kupiło używane tzw zachodnie. Ja w zasadzie po serwisach nie jeżdzę i po sklepach z częsciami. Znajomi niestety odwiedzaja i serwisy i sklepy z częściami - przeważnie używanymi bo nowe drogie. Ze swej decyzji jestem zadowolony.
~Michal "Mis"
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Za te pieniadze to rewelacja, dosc pojemny, niezawodny(!), ekonomiczny samochod. Jego wady - nieciekawy wyglad, przestazala konstrukcja, kiepskie materialy. Choc ja majac do wyboru kilkuletnie UNO i np Escorta kupilbym drugie.
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
za te pieniadze to swietny pojazd na zakupy do jazdy po miescie no i jako tragarz po zlozeniu siedzen, mimo kiepskiej opini o fiatach ja jestem zadowolony szczegolnie po tym jak zima przy -25 C bral odemnie prad 2 letni mercedes zeby odpalic swoje auto ja zapalilem bez problemu po pierwszym kreceniu :-) Nie wszystko co tanie jest kiepskie :-)

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hubimar@poczta.fm
Hatchback 1.0 48KM 35kW
przez 3 lata tylko przeglądy, 1 poważniejsza naprawa wymiana elektroniki ale zaraz po zakupie, w cenie seicento, gdybym wybierał jeszcze raz sam, w tej cenie to z pomiądzy dostępnych w polsce nowych sam (Seicento, matiz, uno) wybrał bym uno dużo większy od innych co za tym idzielepszy komfort jazdy itp.
~dodosz4
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Jeśli do moasta , na krótkie trasy jest to fajne auuuto. Mało pali, zwinne , łatwo się prowadzi. Na trasie wiele gorzej.
~Koralewski
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Kupiłem auto za 2tys. W 100% sprawne z 95tys. km. Mam nadzieje pojeździc nim kolejne kilka lat
~Darek
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Jak za taka cenę to dobre auto ,w miarę wygodne i niezbyt awaryjne ,prosta budowa i tanie części .