Ocena kierowcy - Fiat Uno I

Unolot, 14 lat temu
Rok produkcji 1984
Okres użytkowania: 5 lat
Fiat Uno I 1.1 55KM 40kW 1983-1989 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik i układ chamulcowy.
Nigdy mnie to auto nie zawiodło,jak poleciała uszczelka pod głowicą ,zrobiony został kompletny remont tak dla mojej satysfakcji i dla zdrowia mojego unolota,w końcu sobie robiłem,wymieniłem wszystkie zużyte podzespoły,w sumie to jakieś pierdułki,pierścienie nominalne,auto jęździło do tąd aż brat nie zaliczył pieńka i rozerwał podłoge,teraz stoi i niszczeje a ja kupiłem inne też fiata ale maryche,zobaczymy jak to będzie.Jak ktoś chce kupic to sprzedam steward@poczta.onet.pl
Silnik jak na ten rok,chodzi jak żyleta,cichy,bardzo żwawy a na gazie jeszcze bardziej :)
Chodzi przyjemnie i delikatnie.
Jak na tak stare auto,nie narzekam....
Jeździłem wieloma autami ale uniak bije je pod tym względem,zwłaszcza na parkingu :)
Jest nieźle...
Wentylacja jest super,lepsza niż w astrze 1 generacji.
Minusem może byc tylna kanapa,bo auto do wielkich nie należy.
Jest OK :)
Na gazie auto w trasie przy spokojnej i równej jeździe do 90 km spalało około 6 litrów gazu,przy jęździe 110-120 paliło 7-8 litrów,dodm że 110-120 to najlepsza prędkośc dla uniaka :)
Tanie niezawodne auto za małe pieniądze.
w zimę ciocia starej daty urwała mi tylną klamkę,musiałem wymienic,kupiona na szrocie :)
Jedyn usterka to wymiana uszczelki pod głowicą,a że był czas to cały remont silnika razem z podzespołami,koszt niewielki ale motor pięknie chodzi,zwłaszcza na nowym sprzęgle kompletnym,częsci tylko oryginalne i tanie.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.1 55KM 40kW [l/100km]

6,7