Ocena kierowcy - Fiat Tempra Sedan

maro1916@wp.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1991
Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
myślę,że 4 to tempra zasłużyła na 100%,dał bym 5 ale nie po tym co mi się wydarzyło na drodze.
Dynamiczny,lubiący paliwo.Jerzdżę na LPG ale odradzam stanowczo silnika 1.6 na mono wtrysku (Samoistne wchodzenie na wysokie obroty bez powrotu!!! ) ==>może trafiłem na trefny egzemplarz?
troche stawia opór i chodzi dość cięrzko,ale to fiat nie można od niego wymagać za wiele.
nie narzekam, bardzo dobrze dopracowany.
może być zdąrzyłem się przezwyczaić:-)
jest dobra,ma swoje wady,ale nie zwracam na to uwagi.
Jeśli chodzi o ogrzewanie to lipa! od momentu ruszenia 10 minut za nim zacznie ciepłe powietrze lecieć.Wentylacja w lecie może być .
bardzo duża przestrzeń czuję komfort w jeździe.
Jeśli chodzi o wyciszenie to słabo wyciszone myślałem,że będzie lepiej wyciszona.Do 120km/h głośno chodzi, po wyrzej robi się ciszej.
na 100km 12l gazu średnio,paliwa paliła mi 9l na 100km.Duże autko to nie narzekam.
Zadowalająca cena zakupu,komfortowe duże auto,wykończenia mogą być mi nie przeszkadzają,żekome chałasowanie plasików.U mnie w aucie tego nie ma. stanowczo Polecam silniki inne niż 1.6 na mono wtrysku!
gdyby nie jednopunkt to był by na prawde extra samochód.
drone wycieki płynu hamulcowego z cylinderka.jeśli chodzi o śilnik 1.6 na mono wtrysku szkoda mówić,może trafiłem na jakiś trefny model,jadąc stałą predkością 110km/h samoistnie wzrosły obroty na prawie maksymalne,nie chciały zejść,praca silnika zrobiła się nierównomierna,nie wiem co może być przyczyną jestem rozczarowany! może 1.4,1.8,2.0,nie mają tych usterek?

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 86KM 63kW [l/100km]

10,2