Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

Silnik 1.2 16V 80KM 59kW
Rok produkcji 2003
Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Już nie kupię żadnego Fiata
Jest zbyt głośny, ale to chyba wina małej pojemności silnika.
są małe problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla drążka zmiany biegów.
od samego poczatku coś stuka i puka. Co 20 tysięcy obowiązkowa wymiana łacznika stbilizatora.
Przednie słupki troszeczkę ograniczają widocznoczność szczególnie na niewielkich zakrętach pokonywanych z mała prędkością
Jest nie za specjalnie, nie ma możliwości ustawienia ogrzewania na przednią szybę i pasażerów (w innych samochodach miałem taką możliwość), Zbyt głośna praca wentylatora od 3 prędkości.
jeśli o to chodzi to jest OK
niezbyt dobre, zza drzwi dochodzą szumy wiatru-nic nie poradzili w serwisie - tak mam być i już
Pali mało , ale to chyba dzięki małemu silnikowi.
Duża utrata wartości
Najważniesze , ze w czasei podróży jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a jeśli chodzi o drobiazgi to jest ich troszeczkę.
Opadająca szyba od strony kierowcy, liczne defekty lakieru (dwukrotnie stała w warsztacie), łacznik stabilizatora lewy (27 tysięcy km)i prawy (40 tysięcy km), piszczący pedał sprzęgła - w serwisie 3 krotnie nie udało im się nic z tym zrobić (Dukiewicz W-wa), przy otwieraniu drzwi skrzpią jak drzwi garażowe, stuki w okolicach licznika,
Fiat Stilo Hatchback