Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

1,1 GLI SIEDLCE, 17 lat temu
Rok produkcji 1999
Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
super
Seicento zrobilem 17.000km w niedlugim czasie i nic, absolutnie nic sie nie zepsuło! V-max na autostradzie w Polsce 170km/h. na prawde go nie szczedze, jest lekki, jak sie depnie na swiatlach to robi wrazenie burakow w 15 letnich bmw czy mercach odstawia oczywiscie do 120km/h bo dalej wyprzedzaja;) Pisk opon, ciśnięcie do maksymalnych obrotów to codziennosc, a oprocz wymiany oleju nic nie wymieniam!
1- 40km/h, 2-bieg 90km/h max , 3-bieg 130km/h 4-bieg 145km/h, 5- wycisnalem po sporych staraniach 170km/h. 1 i 2-bieg sa wspaniałe opony piszcza na dwojce lepiej jak na 1, szczegolnie przy ruszaniu ze skrzyzowan i skrecaniu jak depnie sie 2 to piszcza az miło i nie chwilke a naprawde sporo
małe autko, bardzo dobra, ja mam przyciemnione szybki na maxa 3 tylnie i wieczorekim nie polecam bo nic nie widac;/
dość słabo nagrzewa ziiiimno w nim:)
z dziewczyna wygodnie, ale tylko we dwoje, aha tylnie siedzenie małe, szczegolnie dla pary..:)
głośny
mi pali sporo, ale silnik ma co robic, bo cisne go najczesciej, ale na trasach spada mi czasami do 6,3l
ekstra ja za mojego zaplacilem 4tys zl jezdze 8miesiecy, wariuje az milo i jeszcze 6tys wezme bo mam najbogatsza wersje:)
klamki to zmora tego auta, jak rowniez tylnie hamulce ciagle sie blokuja jak sa zimne i mechanicy rozkladaja rece... ale moze nie sa specjalistami;/
powaznych nie bylo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 55KM 40kW [l/100km]