Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

dr Fisch, 17 lat temu
Rok produkcji 2006
Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
fajne auto dla studenta, na poczatek,i jako drugi samochod w rodzinie,po miescie idalny wejdize wszedzie:)
jak na 1.1 to bylam miele zaskoczona:) dobrze dopasowany do gabarytow
1 wchodzi ze zgrzytem,raz pomylilam z 3 (o dziwo ruszyl) 2 ma maly zakres nie rzezenia za to na 3 i 4 jezdzi wspaniale:)
jak na taka pchelke nie najgorzej aczkolwiek przechyly sa. no i czasem sie zastanawiam czy to auto ma jakies resory
boska.nie preszkadzaja nawet nieduze lusterka
schowki w drzwiach spore(ale czasem sie przewalaja rzeczy na rozne strony) przyciski pokretelka dobrze umieszczone. co do radia to sie nie wypowiem bo na razie mam tam jeszcze jedna polke ale moglaby byc wyzej.nieco upierdliwe do wytrzepania wycieraczki(malo miejsca a wycieraczka jak w 5 drzwiowym aucie do tego na rzepy).no i w nowej wersji bagarznik mozna otwierac tylko za pomoca wajchy w samochodzie(nie ma z tylu zamka) wprawdzie jest to jakies zabezpieczenie przed kradizeza ale jak sie czegos zapomni to juz gorzej.wielkosc bagaznika.miejska...
jka jest zimno to jest zimno a jak sie chce nagrzacx to tka kilka minut trzeba poczekac az zacznie,potem robi sie wrzatek.
z przodu nic dodac nic ujac,na nogi ile trzeba na glowe tez. mam 168 i jest mi super ale facet 180 klka tez wejdzie bez problemu. gorzej z tylu, jesli daleko odsunie sie fotel to na nogi praawie nie ma miejsca
to ono zostlo w tym samochodzie przwidziane? slychac wszytko. nawet wode pod kolami na wilgotnej nawierzchni(kocham szum morza....)na szcescie nie slychac rozmow
nie bardzo sie znam bo za krotko mam ten samochod ale nie najgorzej.(podane wartosci szacowane)
podstawowa wersja moglaby byc tansza...w koncu to tyko blacha kierownica i 4 kolka
z niewiadimych powodow raz czy dwa mial problem z zapaleniem,ale zimno bylo i mialma go dopiero 4 dni wiec to pewnie nic. i ktos mi pojechal po lakierze...:/
puki co nic...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 55KM 40kW [l/100km]